Fake Numara Alma


Fake Numara Alma

Fake numara almak için sitemize gelen ziyaretçilerimize tek diyeceğimiz kesinlikle doğru adreste oldukları. Yüzlerce fake numara içerisinden bir tane alarak kendi istediklerinizi yapabilirsiniz. Neden fake numara konusuna gelecek olursak bu kişiden kişiye ve kullanıma göre değişecektir. Fake numarayı başkalarıyla sohbet etmek içinde kullanabilirsiniz, bir internet sitesi veya uygulamaya kayıt olmak için kullanabilirsiniz. Her site ve uygulama ilk kayıtta telefon numarası istemese de ilerleyen zamanlarda profilinizi/hesabınızı onaylamanızı isteyecektir. Bunu da en kolay yöntem olan telefonunuza bir sms göndererek yapacaktır. Burada kendi numarasını vermek istemeyen kullanıcılar sitemize gelerek sahte numara alabilirler. Fake numara alma nın hiç bir sakıncası ve zararı olmamakla birlikte sadece tek seferlik sms gelmesi için ayarlanmıştır. Yani 1 sms gelir ve sonra numarayı bir daha kullanamazsınız. Her platformda hizmet veren sitemizde binlerce numara hazır bir şekilde sizi bekliyor. Onaytr.com'u neden tercih etmelisiniz, güvenilir ve ucuz olan tek site olduğumuzdan kullanıcılar eğer bir numarayı alamazsa destek veriyoruz. Fake Numara Alma Sitesi

İnsanlar her ne kadar fake numara almak istese de internet sitelerine güvenmemeleri gayet doğal bir davranış. Bundan dolayı akıllarda acaba güvenilir mi konusu geliyor. Sitemiz kullanıcıların istediği güveni vermek için elinden geleni yapmaktadır. Fake numara almak için gelen ziyaretçilerimiz akıllarında güven sorusu kalmaması için 7/24 destek hizmeti vermekteyiz. Eğer bir sorunuz veya sıkıntı olursa anında müdahale için destek kısmımız bekliyor.

Türkiye fake numara

arak sizde Whatsapp, Facebook, İnstagram, Youtube, Google, Hotmail, Telegram, Tiktok vb. bir çok uygulamada yeni hesaplar açıp profilinizi onaylatabilirsiniz. Oldukça ucuz olan sistemimizden numara almak 2 dakikanızı geçmez ve eğer olur da aldığınız numaraya sms gelmez ise tekrar denemeniz için iptal edip bakiyenizi geri alabilirsiniz. Tamamen otomatik olan sistemimiz sayesinde paranız anında tekrar yüklenecektir.


Fake Numara Ne İşe Yarar ?

Fake numara sayesinde internet sitelerinde her kullanıcıya bir hesap mantığı tamamen kalkıyor. Yani bu şu demek, tamamen gizli bir şekilde bir hesap açıp onaylatabileceksiniz. Ayrıca bu numarayı sadece onay için değil kendi için kullanan kullanıcılarımız da olacaktır. Her uygulama ve internet sitesi yapmasa da çoğu tek hesap kabul ediyor. Bu nedenden dolayı yeni bir hesap için bir telefon numarasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Böyle bir durumda sitemizden 0,20 kuruştan başlayan fiyatlarla bir sanal numara satın alarak kolayca hesap açabilirsiniz.


26/04/2021 20:50:44
amerika Sms Onay
Amerika (+1)
ingiltere sms onay
İngiltere (+44)
fransa sms onay
Fransa (+33)
rusya sms onay
Rusya (+7)
almanya Sms Onay
Almanya (+49)
hollanda sms onay
Hollanda (+31)
ispanya sms onay
İspanya (+34)
cekya sms onay
Çekya (+420)
yunanistan sms onay
Yunanistan (+30)
cin sms onay
Çin (+86)
azerbaycan sms onay
Azerbaycan (+994)
pakistan sms onay
Pakistan (+92)
kazakistan sms onay
Kazakistan (+7)
belcika sms onay
Belçika (+32)
hırvatistan sms onay
Hırvatistan (+385)
macaristan sms onay
Macaristan (+36)
polonya sms onay
Polonya (+48)
isvec sms onay
İsveç(+46)
ukrayna sms onay
Ukrayna (+380)
brezilya sms onay
Brezilya (+55)
arjantin sms onay
Arjantin (+54)
kanada sms onay
Kanada (+1)
endonezya sms onay
Endonezya (+62)
hindistan sms onay
Hindistan (+91)
nijerya sms onay
Nijerya (+234)
romanya sms onay
Romanya (+40)
italya sms onay
İtalya (+39)
özbekistan sms onay
Özbekistan (+998)
portekiz sms onay
Portekiz (+351)
moldova sms onay
Moldova (+373)
israil sms onay
İsrail (+972)
avusturya sms onay
Avusturya (+43)
estonya sms onay
Estonya (+372)
bulgaristan sms onay
Bulgaristan (+359)
kırgızistan sms onay
Kırgızistan (+996)
vietnam sms onay
Vietnam (+84)
yeni zelanda sms onay
Yeni Zelanda (+64)
mısır sms onay
Mısır (+20)
kıbrıs sms onay
Kıbrıs (+357)
güney afrika sms onay
Güney Afrika (+27)