Fake Numara Alma

Fake numara almak için sitemize gelen ziyaretçilerimize tek diyeceğimiz kesinlikle doğru adreste oldukları. Yüzlerce fake numara içerisinden bir tane alarak kendi istediklerinizi yapabilirsiniz. Neden fake numara konusuna gelecek olursak bu kişiden kişiye ve kullanıma göre değişecektir. Fake numarayı başkalarıyla sohbet etmek içinde kullanabilirsiniz, bir internet sitesi veya uygulamaya kayıt olmak için kullanabilirsiniz. Her site ve uygulama ilk kayıtta telefon numarası istemese de ilerleyen zamanlarda profilinizi/hesabınızı onaylamanızı isteyecektir. Bunu da en kolay yöntem olan telefonunuza bir sms göndererek yapacaktır. Burada kendi numarasını vermek istemeyen kullanıcılar sitemize gelerek sahte numara alabilirler. Fake numara alma nın hiç bir sakıncası ve zararı olmamakla birlikte sadece tek seferlik sms gelmesi için ayarlanmıştır. Yani 1 sms gelir ve sonra numarayı bir daha kullanamazsınız. Her platformda hizmet veren sitemizde binlerce numara hazır bir şekilde sizi bekliyor. Onaytr.com'u neden tercih etmelisiniz, güvenilir ve ucuz olan tek site olduğumuzdan kullanıcılar eğer bir numarayı alamazsa destek veriyoruz. 


Fake Numara Almak Güvenli Mi ?

İnsanlar her ne kadar fake numara almak istese de internet sitelerine güvenmemeleri gayet doğal bir davranış. Bundan dolayı akıllarda acaba güvenilir mi konusu geliyor. Sitemiz kullanıcıların istediği güveni vermek için elinden geleni yapmaktadır. Fake numara almak için gelen ziyaretçilerimiz akıllarında güven sorusu kalmaması için 7/24 destek hizmeti vermekteyiz. Eğer bir sorunuz veya sıkıntı olursa anında müdahale için destek kısmımız bekliyor. Fake numara satın al arak sizde Whatsapp, Facebook, İnstagram, Youtube, Google, Hotmail, Telegram, Tiktok vb. bir çok uygulamada yeni hesaplar açıp profilinizi onaylatabilirsiniz. Oldukça ucuz olan sistemimizden numara almak 2 dakikanızı geçmez ve eğer olur da aldığınız numaraya sms gelmez ise tekrar denemeniz için iptal edip bakiyenizi geri alabilirsiniz. Tamamen otomatik olan sistemimiz sayesinde paranız anında tekrar yüklenecektir.


Fake Numara Ne İşe Yarar ?

Fake numara sayesinde internet sitelerinde her kullanıcıya bir hesap mantığı tamamen kalkıyor. Yani bu şu demek, tamamen gizli bir şekilde bir hesap açıp onaylatabileceksiniz. Ayrıca bu numarayı sadece onay için değil kendi için kullanan kullanıcılarımız da olacaktır. Her uygulama ve internet sitesi yapmasa da çoğu tek hesap kabul ediyor. Bu nedenden dolayı yeni bir hesap için bir telefon numarasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Böyle bir durumda sitemizden 0,20 kuruştan başlayan fiyatlarla bir sanal numara satın alarak kolayca hesap açabilirsiniz.

1 amerika Twitter 0.22₺
2 amerika Linkedin 0.22₺
3 rusya Discord 0.29₺
4 rusya Mail.Ru 0.29₺
5 rusya Tinder 0.29₺
6 amerika Discord 0.29₺
7 kazakistan Discord 0.29₺
8 kazakistan Mail.Ru 0.29₺
9 ukrayna Mail.Ru 0.29₺
10 rusya Linkedin 0.29₺
11 kazakistan Linkedin 0.29₺
12 ukrayna Linkedin 0.29₺
13 amerika Alibaba 0.29₺
14 kanada Alibaba 0.29₺

Kayıt olduğunuz web sitesi veya uygulamalar sizlerden telefon doğrulama isteyebilir. Burada kendi numaranızı vermek yerine tanesi 0.20 kuruş'tan başlayan fiyatlarla tek kullanımlık sms onay numaraları alabilirsiniz. Google, Whatsapp, İnstagram, Facebook, Tiktok, Steam, Netflix, Twitter vb. bir çok uygulama mobil doğrulama istemektedir. Kendi numaranızı vermek yerine fake numara ile doğrulama yapmak sitemiz üzerinden sadece 2 dakikanızı alır. 7/24 çalışan sistemimiz sayesinde güvenle numaranızı alabilirsiniz.

Numara almak için öncelikle Onaytr.com'a kayıt olmanız gerekli. Ardından kolayca bakiye yükleyebilir ve fake telefon numarası alabilirsiniz.
Numara nasıl alınır ve kullanılır ?

10 dakika içinde SMS gelmez ise iptal edip bakiyenizi iade alabilirsiniz. Ardından yeni bir numara alabilirsiniz.
Örnek SMS İptali:

Güvenli ödeme sistemi olan Shopier Ödeme Sistemini kullanmaktayız. Kart bilgileriniz 256bit SSL Güvenlik Sertifikası ile tamamen güvende !
Ayrıca ödeme işlemi tamamen otomatiktir. Ödeme bildirimi yapmanıza gerek yoktur. Bakiyeniz anında hesabınıza tanımlanır !
onaytr
Google
Facebook
Twitter
WhatsApp
Instagram
Discord
Telegram
Tinder
Papara
Papara - 2
Papara - 3
Microsoft
Netflix
Yahoo
Mail.Ru
Steam
Snapchat
Linkedin
Yandex
PayPal
Airbnb
WeChat
Uber
Letgo
Youtube
Ebay
Viber
Alibaba
HQ Trivia
Badoo
Bigo Live
Vk.com
Blizzard
Nike.com
Line
Bumble
Huawei
Tiktok
Amazon
Shopee
Yemeksepeti
Trendyol
Gittigidiyor
Hepsiburada