Almanya Sms Onay

Sms onay yapmak sitemizden oldukça kolaydır. 15'den fazla ülke seçeneği ile sitemiz üzerinden numara satın alabilirsiniz. Bu seçeneklerin içerisinden en popülerlerinden birisi Almanya sms onay şüphesiz ki. Çünkü tamamen kaliteli ve her sitenin kabul ettiği bir ülke olan almanya telefon numaraları sms gelme garantilidir. Bir siteye veya uygulamaya kayıt olduğunuzda sizden telefon doğrulaması isterse sitemiz üzerinden 20 den fazla servis seçeneğinde bulunan almanya seçeneği ile numara alabilir ve işlerinizi halledebilirsiniz. Almanya sms onay almak oldukça basit ve kolaydır. 10 Dakika içerisinde almanya mobil onay satın alabilir ve kullanabilirsiniz. Şayet numarayı aldınız ve kullanmak istediğiniz sitede bir de baktınız ki almanya numarası kabul etmiyor. Bu durumda sitemize girip kolayca işleminizi iptal edebilir ve bakiyenizi geri alabilirsiniz. Bu sayede kabul edilen ülke neyse örneğin rusya, amerika, türkiye vb. seçeneği seçerek yeni bir numara alabilirsiniz. Ancak yazımızın başında da dediğimiz gibi Almanya seçeneği neredeyse tüm sitelerce kabul edilecektir. +49 kodlu numara almak için tek yapmanız gereken Onaytr.com'a kayıt olmak ve bakiye yüklemek.


Almanya Mobil Onay Almak Güvenli Mi ?

Tamamen güven üzerine kurulmuş bir site olan Onaytr.com olarak bir sorun olur diye 7/24 çalışan destek hizmetimiz mevcuttur. Örneğin siteye girdiniz ve almanya sanal numara satın alacaksınız. Bakiye de yüklediniz ancak bir baktınız stokta kalmamış. Böyle bir durumda canlı desteğe yazarak stok isteyebilir veya Destek talebi oluşturabilirsiniz. Stoklar sürekli güncel tutulduğu için böyle bir durum olmayacağının size garantisini verebiliriz. +49 Almanya alan kodlu numaranız ile ister whatsapp'da numara kullanabilir, ister facebook, instagram, telegram vb. gibi sosyal medya platformlarda hesap açarak telefon onayı yapabilirsiniz.

1 amerika Twitter 0.22₺
2 amerika Linkedin 0.22₺
3 rusya Discord 0.29₺
4 rusya Mail.Ru 0.29₺
5 rusya Tinder 0.29₺
6 amerika Discord 0.29₺
7 kazakistan Discord 0.29₺
8 kazakistan Mail.Ru 0.29₺
9 ukrayna Mail.Ru 0.29₺
10 rusya Linkedin 0.29₺
11 kazakistan Linkedin 0.29₺
12 ukrayna Linkedin 0.29₺
13 amerika Alibaba 0.29₺
14 kanada Alibaba 0.29₺

Kayıt olduğunuz web sitesi veya uygulamalar sizlerden telefon doğrulama isteyebilir. Burada kendi numaranızı vermek yerine tanesi 0.20 kuruş'tan başlayan fiyatlarla tek kullanımlık sms onay numaraları alabilirsiniz. Google, Whatsapp, İnstagram, Facebook, Tiktok, Steam, Netflix, Twitter vb. bir çok uygulama mobil doğrulama istemektedir. Kendi numaranızı vermek yerine fake numara ile doğrulama yapmak sitemiz üzerinden sadece 2 dakikanızı alır. 7/24 çalışan sistemimiz sayesinde güvenle numaranızı alabilirsiniz.

Numara almak için öncelikle Onaytr.com'a kayıt olmanız gerekli. Ardından kolayca bakiye yükleyebilir ve fake telefon numarası alabilirsiniz.
Numara nasıl alınır ve kullanılır ?

10 dakika içinde SMS gelmez ise iptal edip bakiyenizi iade alabilirsiniz. Ardından yeni bir numara alabilirsiniz.
Örnek SMS İptali:

Güvenli ödeme sistemi olan Shopier Ödeme Sistemini kullanmaktayız. Kart bilgileriniz 256bit SSL Güvenlik Sertifikası ile tamamen güvende !
Ayrıca ödeme işlemi tamamen otomatiktir. Ödeme bildirimi yapmanıza gerek yoktur. Bakiyeniz anında hesabınıza tanımlanır !
onaytr
Google
Facebook
Twitter
WhatsApp
Instagram
Discord
Telegram
Tinder
Papara
Papara - 2
Papara - 3
Microsoft
Netflix
Yahoo
Mail.Ru
Steam
Snapchat
Linkedin
Yandex
PayPal
Airbnb
WeChat
Uber
Letgo
Youtube
Ebay
Viber
Alibaba
HQ Trivia
Badoo
Bigo Live
Vk.com
Blizzard
Nike.com
Line
Bumble
Huawei
Tiktok
Amazon
Shopee
Yemeksepeti
Trendyol
Gittigidiyor
Hepsiburada