Fake Numara Nasıl Alınır ?


Fake Numara Nasıl Alınır ?

Sanal veya fake numara olan numaralar Virtual numara olarak adlandırılmakta olup belli fiziki adresle bağlantısı olmayan telefon numaralarıdır. Sanal numaralarla tamamen anonim şekilde mesajlaşmanıza imkan tanınmaktadır. Mesaj attığınız kişilere karşı kimliğinizi gizleyebilirsiniz. Gerçek kimliğinizi kullanmadan sanal numaralarla kimliğinizi gizli tutarak mesajlama, arama gibi hizmetleri kullanmanız mümkündür. Özel numaranızı vermek yerine mesajlaşma durumunda kaldığınız kişilere bu numaraları vererek mesajlaşabilirsiniz. İşletmelerde, hizmetlerde kullanım amacıyla Whatsapp fake numaralar kullanılabilir. Toplu şekilde reklam işlemleri için Whatsapp fake numaralar kullanılabilir. Sim kartı olmama durumunda Whatsapp fake numara alma yöntemleriyle numara almanız da kısa sürede mümkün olacaktır. Yabancı lokasyonlu fake numaralar mevcut olup Türk lokasyonlu fake numaralar mevcut değildir.

 

Fake Numara Alma Siteleri

 

Fake numara hizmeti sunan sitemiz kullanıcıların istediği güveni sağlamak amacıyla elinden geleni yapan sistemlerdir. Fake numara alabilmek için hizmetlerimize başvuran ziyaretçilerimizin aklında güven sorunu olmamalıdır. Sektörde uzman hizmetler sunan OnayTR 7/24 destek hizmetlerini de sizlere sunmaktadır. Sorunuz, sıkıntınız olursa anında müdahale için de destek hizmetleri ve çalışanlarımız hazır olmaktadır. Fake numara hizmetleri sunan OnayTR Facebook, Instagram, Whatsapp, Youtube, Hotmail, Google, Tiktok, Telegram gibi çeşitli uygulamalarda hesaplar açarak profillerinizi onaylatabilirsiniz. Ucuz sistemlerimizden numara almanız çok kısa sürmekte olup aldığınız numaralara sms gelmezse denemeniz için iptal ederek bakiyelerinizi de geri alabilirsiniz.  Otomatik sistemlerimizle paralarınız anında hesaplarınıza tekrar yüklenir.

 

Fake Numara Almanın Avantajları Nelerdir?

 

Fake numaraların yaygınlaşmasıyla her kullanıcıya ayrı fake numara alınması sosyal medya uygulamalarına girişi kolaylaştırmıştır. Tamamen gizli şekilde hesap açılarak onaylatılması mümkündür Yüzlerce fake numara içinde bir tane alarak kendi istediklerinizi yapabilirsiniz. Fake numarayı çeşitli amaçlarla kullanmanız mümkündür. Uygulamalara kayıt olmanın yanı sıra başkalarıyla sohbet etmek için de kullanabilirsiniz. Bu numaraları onay için değil de kendileri için kullanan kullanıcılar olacaktır. Uygulamalar, internet siteleri yapmasa da tek hesaplar kabul edilmektedir. Bu nedenlerle yeni hesaplar için telefon numaralarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu durumlarda sitemizden uygun fiyatlarla sanalnumara satın alarak kolaylıkla hesap açmanız mümkün olacaktır.


09/12/2021 19:01:44
amerika Sms Onay
Amerika (+1)
ingiltere sms onay
İngiltere (+44)
fransa sms onay
Fransa (+33)
rusya sms onay
Rusya (+7)
almanya Sms Onay
Almanya (+49)
hollanda sms onay
Hollanda (+31)
ispanya sms onay
İspanya (+34)
cekya sms onay
Çekya (+420)
yunanistan sms onay
Yunanistan (+30)
cin sms onay
Çin (+86)
azerbaycan sms onay
Azerbaycan (+994)
pakistan sms onay
Pakistan (+92)
kazakistan sms onay
Kazakistan (+7)
belcika sms onay
Belçika (+32)
hırvatistan sms onay
Hırvatistan (+385)
macaristan sms onay
Macaristan (+36)
polonya sms onay
Polonya (+48)
isvec sms onay
İsveç(+46)
ukrayna sms onay
Ukrayna (+380)
brezilya sms onay
Brezilya (+55)
arjantin sms onay
Arjantin (+54)
kanada sms onay
Kanada (+1)
endonezya sms onay
Endonezya (+62)
hindistan sms onay
Hindistan (+91)
nijerya sms onay
Nijerya (+234)
romanya sms onay
Romanya (+40)
italya sms onay
İtalya (+39)
özbekistan sms onay
Özbekistan (+998)
portekiz sms onay
Portekiz (+351)
moldova sms onay
Moldova (+373)
israil sms onay
İsrail (+972)
avusturya sms onay
Avusturya (+43)
estonya sms onay
Estonya (+372)
bulgaristan sms onay
Bulgaristan (+359)
kırgızistan sms onay
Kırgızistan (+996)
vietnam sms onay
Vietnam (+84)
yeni zelanda sms onay
Yeni Zelanda (+64)
mısır sms onay
Mısır (+20)
kıbrıs sms onay
Kıbrıs (+357)
güney afrika sms onay
Güney Afrika (+27)