Yabancı Numara Whatsapp


Yabancı Numara Whatsapp

Bilindiği üzere Türkiye'deki operatörlerden (Turkcell, Vodafone, Türk Telekom) alınan numaralar, +90 ile başlar. Bu kod Türkiye'nin kodudur. +90 haricindeki rakamlarla başlayan numaralar ise yabancı numaralardır. Amerika, Almanya, Hollanda, Azerbaycan, vb. onlarca farklı ülkeye ait numaralar, yabancı numaralardır.

Birçok internet kullanıcısı, bu numaralara ihtiyaç duyar. Kimisi ticaret için kimisi mesajlaştığı kişilere, kendisini farklı bir ülkede olduğunu göstermek için kimisi de çeşitli kampanyalara, üyeliklere ve uygulamalara kayıt olmak için yabancı numara almak ister. En çok da yabancı numara Whatsapp kullanmak için ihtiyaç duyulur.


En Uygun Fiyata, En Güvenli Şekilde Yabancı Numara Alma

Yabancı numara almanın pek çok farklı yöntemi bulunuyor. İnternette "yabancı numara nasıl alınır" şeklinde arama yapıldığında, kullanıcıların karşısına çıkan yöntemlerin çoğu güvenli değildir. Web siteleri, kullanıcılara yabancı numara tedarik etme hayaliyle görev yaptırıyor, uygulamalara kayıt olmasını istiyor, bilgisayarına kaynağı belirsiz dosyalar indirilmesini talep ediyor. Bu yöntemlerin tümü zaman kaybıdır ve hem bilgisayarınıza hem de telefonunuza virüs girmesine neden olur.
En güvenli yöntem, binlerce kişinin kullandığı OnayTR.com web sitesidir. Bu site onlarca farklı ülkeye ait yabancı numaraları satın almanız için önerdiğimiz, hakkında tek bir şikayet bile olmayan, kurumsal bir platformdur. OnayTR'den yabancı numara almak için ilk olarak siteye kayıt olunması gerekiyor. Ardından kredi kartı ve banka kartınızla bakiye yükleyerek dilediğiniz ülkeye ait bir sanal numara satın alabilirsiniz.


Yabancı Numara ile Whatsapp Kullanma

Yukarıda bahsettiğimiz Türkiye'nin ilk ve en köklü sanal numara sitesi olan OnayTR.com'dan sanal numara aldıktan sonra, istediğiniz herhangi bir cihazda Whatsapp kullanabilirsiniz. Bunun için Whatsapp uygulamasını cihazınıza indirdikten sonra sizden istenen alana satın aldığınız sanal numarayı girmelisiniz. Ardından doğrulama kodu gelecek ve bu kodu OnayTR.com panelinden görebileceksiniz.

Site üzerinden yapılan işlemler anlık gerçekleşir ve doğrulama kodunu yalnızca bir kez kullanabilirsiniz. Whatsapp'a kayıtlı yabancı numaranızla artık arkadaşlarınızı kandırabilir, fake Whatsapp açma işlemini gerçekleştirerek ticaret yapabilir, sanki yurtdışından hizmet veriyormuş gibi ticari işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 


17/10/2021 17:41:23
amerika Sms Onay
Amerika (+1)
ingiltere sms onay
İngiltere (+44)
fransa sms onay
Fransa (+33)
rusya sms onay
Rusya (+7)
almanya Sms Onay
Almanya (+49)
hollanda sms onay
Hollanda (+31)
ispanya sms onay
İspanya (+34)
cekya sms onay
Çekya (+420)
yunanistan sms onay
Yunanistan (+30)
cin sms onay
Çin (+86)
azerbaycan sms onay
Azerbaycan (+994)
pakistan sms onay
Pakistan (+92)
kazakistan sms onay
Kazakistan (+7)
belcika sms onay
Belçika (+32)
hırvatistan sms onay
Hırvatistan (+385)
macaristan sms onay
Macaristan (+36)
polonya sms onay
Polonya (+48)
isvec sms onay
İsveç(+46)
ukrayna sms onay
Ukrayna (+380)
brezilya sms onay
Brezilya (+55)
arjantin sms onay
Arjantin (+54)
kanada sms onay
Kanada (+1)
endonezya sms onay
Endonezya (+62)
hindistan sms onay
Hindistan (+91)
nijerya sms onay
Nijerya (+234)
romanya sms onay
Romanya (+40)
italya sms onay
İtalya (+39)
özbekistan sms onay
Özbekistan (+998)
portekiz sms onay
Portekiz (+351)
moldova sms onay
Moldova (+373)
israil sms onay
İsrail (+972)
avusturya sms onay
Avusturya (+43)
estonya sms onay
Estonya (+372)
bulgaristan sms onay
Bulgaristan (+359)
kırgızistan sms onay
Kırgızistan (+996)
vietnam sms onay
Vietnam (+84)
yeni zelanda sms onay
Yeni Zelanda (+64)
mısır sms onay
Mısır (+20)
kıbrıs sms onay
Kıbrıs (+357)
güney afrika sms onay
Güney Afrika (+27)