Whatsapp Numara Alma

whatsapp numara alma


Günümüzde neredeyse her bireyin hatta çocukların bile telefonları var. Ancak telefon tek başına yeterli değildir. Yanında başkalarını arayabilmemiz ve mesaj atabilmemiz kısaca iletişim kurabilmemiz için gerekli olan şey telekom şirketlerinin sağlayacağı fiziksel telefon hattıdır. Bu hat ve size sağlanan numara ile insanlarla iletişim kurabilir ve telefonunuzu daha etkin kullanabilirsiniz. Eskiden bu hat olayı çok daha önemliydi çünkü akıllı telefon diye bir şey yoktu. Ancak telefonlar akıllandıkça internetle iletişim daha da yaygınlaştı ve bununla beraber gelen hizmetlerden birisi olan Whatsapp için, sadece bir numaraya ve internete ihtiyacımız vardır. Whatsapp ile aynı telefonun uydu aracılığı ile yaptığı gibi internet aracılığı ile arama yapabilir, mesaj gönderebilir hatta görüntülü bile konuşabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden alacağınız bir whatsapp sanal numara ile fiziksel bir hat'a ihtiyaç duymaksızın whatsapp profili oluşturabilecek ve diğer insanlar ile buradan alacağınız sanal numara ile iletişim kurabileceksiniz. 20'den fazla ülke seçeneği ile bu hizmeti onaytr.com'dan güvenle alabilirsiniz. Peki nasıl alacağız ?

Öncelikle sitemizde bir üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Ondan sonra profilinize gelip bakiye yükleme işlemi yapmalısınız. Tamamen güvenilir ödeme sistemini kullanan sitemiz sayesinde 1 dakika içerisinde bakiye yükleyebileceksiniz. Ardından onay beklemeden anında hesabınıza tanımlanan bakiye ile istediğiniz ülke seçeneği ile whatsapp numarası alarak sms gelmesini bekleyeceksiniz. Bu arada telefonunuz ekranına buradan aldığınız numarayı girerek sms ile gelen onay kodunu da telefonunuza gireceksiniz. Bu adımlar oldukça basit ve yapması 5 dakikayı geçmez. Ardından onaylı bir whatsapp sms onay kullanıcısı olarak arkadaşlarınız ile iletişim kurabilirsiniz. 

whatsapp numara alma


# Ülke Servis Fiyat
1 rusya⁷ (+7) MiChat 0.5₺
2 kamboçya⁶ (+855) Telegram 0.8₺
3 kırgızistan⁷ (+996) Discord 0.8₺
4 yeni zelanda⁶ (+64) Discord 0.8₺
5 kanada⁶ (+1) NTT Game 0.8₺
6 rusya⁶ (+7) Yahoo 0.8₺
7 rusya⁷ (+7) Facebook 0.8₺
8 endonezya⁶ (+62) Facebook 0.8₺
9 kazakistan⁶ (+7) Twitter 1₺
10 rusya⁶ (+7) Discord 1.1₺

+400 Numara


OnayTR.com'da Kullanabileceğiniz Servisler:

Google
Facebook
Twitter
WhatsApp
Instagram
Discord
Telegram
Tinder
Papara
Papara - 2
Papara - 3
Microsoft
Netflix
Yahoo
Mail.Ru
Steam
Snapchat
Linkedin
Yandex
PayPal
Airbnb
WeChat
Uber
NTT Game
Happn
Ebay
Viber
Alibaba
HQ Trivia
Badoo
Bigo Live
Vk.com
Blizzard
Nike.com
Line
Bumble
Huawei
Tiktok
Amazon
Shopee
imo.im
Yalla Live
KakaoTalk
ProtonMail
Naver
Mamba App
Careem
G2A.com
Burger King
McDonalds
Weebly
Webmoney
Ok.ru
Qiwi
Pof.com
Keybase
Crypto.com
FoodPanda
MiChat
TencentQQ
Truecaller
Aol.com
Craiglist
Gamekit.com
Ozon.com
Zalo App
Skout.com
Yaay
Yemeksepeti
Hepsiburada
Gittigidiyor
DİĞER SERVİSLER

Türkiye'nin En Kaliteli Sms Onay Sitesine Hemen Kayıt Olun ! >>> veya