Whatsapp Numara Alma

whatsapp numara alma


Günümüzde neredeyse her bireyin hatta çocukların bile telefonları var. Ancak telefon tek başına yeterli değildir. Yanında başkalarını arayabilmemiz ve mesaj atabilmemiz kısaca iletişim kurabilmemiz için gerekli olan şey telekom şirketlerinin sağlayacağı fiziksel telefon hattıdır. Bu hat ve size sağlanan numara ile insanlarla iletişim kurabilir ve telefonunuzu daha etkin kullanabilirsiniz. Eskiden bu hat olayı çok daha önemliydi çünkü akıllı telefon diye bir şey yoktu. Ancak telefonlar akıllandıkça internetle iletişim daha da yaygınlaştı ve bununla beraber gelen hizmetlerden birisi olan Whatsapp için, sadece bir numaraya ve internete ihtiyacımız vardır. Whatsapp ile aynı telefonun uydu aracılığı ile yaptığı gibi internet aracılığı ile arama yapabilir, mesaj gönderebilir hatta görüntülü bile konuşabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden alacağınız bir whatsapp sanal numara ile fiziksel bir hat'a ihtiyaç duymaksızın whatsapp profili oluşturabilecek ve diğer insanlar ile buradan alacağınız sanal numara ile iletişim kurabileceksiniz. 20'den fazla ülke seçeneği ile bu hizmeti onaytr.com'dan güvenle alabilirsiniz. 


Peki nasıl alacağız ?

Öncelikle sitemizde bir üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Ondan sonra profilinize gelip bakiye yükleme işlemi yapmalısınız. Tamamen güvenilir ödeme sistemini kullanan sitemiz sayesinde 1 dakika içerisinde bakiye yükleyebileceksiniz. Ardından onay beklemeden anında hesabınıza tanımlanan bakiye ile istediğiniz ülke seçeneği ile whatsapp numarası alarak sms gelmesini bekleyeceksiniz. Bu arada telefonunuz ekranına buradan aldığınız numarayı girerek sms ile gelen onay kodunu da telefonunuza gireceksiniz. Bu adımlar oldukça basit ve yapması 5 dakikayı geçmez. Ardından onaylı bir whatsapp sms onay kullanıcısı olarak arkadaşlarınız ile iletişim kurabilirsiniz. 

whatsapp numara alma
1 amerika Twitter 0.22₺
2 amerika Linkedin 0.22₺
3 rusya Discord 0.29₺
4 rusya Mail.Ru 0.29₺
5 rusya Tinder 0.29₺
6 amerika Discord 0.29₺
7 kazakistan Discord 0.29₺
8 kazakistan Mail.Ru 0.29₺
9 ukrayna Mail.Ru 0.29₺
10 rusya Linkedin 0.29₺
11 kazakistan Linkedin 0.29₺
12 ukrayna Linkedin 0.29₺
13 amerika Alibaba 0.29₺
14 kanada Alibaba 0.29₺

Kayıt olduğunuz web sitesi veya uygulamalar sizlerden telefon doğrulama isteyebilir. Burada kendi numaranızı vermek yerine tanesi 0.20 kuruş'tan başlayan fiyatlarla tek kullanımlık sms onay numaraları alabilirsiniz. Google, Whatsapp, İnstagram, Facebook, Tiktok, Steam, Netflix, Twitter vb. bir çok uygulama mobil doğrulama istemektedir. Kendi numaranızı vermek yerine fake numara ile doğrulama yapmak sitemiz üzerinden sadece 2 dakikanızı alır. 7/24 çalışan sistemimiz sayesinde güvenle numaranızı alabilirsiniz.

Numara almak için öncelikle Onaytr.com'a kayıt olmanız gerekli. Ardından kolayca bakiye yükleyebilir ve fake telefon numarası alabilirsiniz.
Numara nasıl alınır ve kullanılır ?

10 dakika içinde SMS gelmez ise iptal edip bakiyenizi iade alabilirsiniz. Ardından yeni bir numara alabilirsiniz.
Örnek SMS İptali:

Güvenli ödeme sistemi olan Shopier Ödeme Sistemini kullanmaktayız. Kart bilgileriniz 256bit SSL Güvenlik Sertifikası ile tamamen güvende !
Ayrıca ödeme işlemi tamamen otomatiktir. Ödeme bildirimi yapmanıza gerek yoktur. Bakiyeniz anında hesabınıza tanımlanır !
onaytr
Google
Facebook
Twitter
WhatsApp
Instagram
Discord
Telegram
Tinder
Papara
Papara - 2
Papara - 3
Microsoft
Netflix
Yahoo
Mail.Ru
Steam
Snapchat
Linkedin
Yandex
PayPal
Airbnb
WeChat
Uber
Letgo
Youtube
Ebay
Viber
Alibaba
HQ Trivia
Badoo
Bigo Live
Vk.com
Blizzard
Nike.com
Line
Bumble
Huawei
Tiktok
Amazon
Shopee
Yemeksepeti
Trendyol
Gittigidiyor
Hepsiburada