Twitter Mobil Onay

Twitter Mobil Onay


Günümüzde en çok kullanılan sosyal medya sitelerinden biri olan twitter sms onay sitesinde ikinci bir üyelik açabilmek ve onaylı kullanıcı olabilmek  için sitemizden faydalanabilirsiniz. Tam profesyonel sistemimiz sayesinde 7/24 otomatik olarak bakiye yükleyebilir, numara alabilir ve onay işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Neden onaytr.com’a güvenelim diye soracak olursanız sitemizi inceleyebilirsiniz. Otomatik sistemimiz sayesinde eğer 10 dakika içerisinde satın aldığınız numaraya sms onay mesajı gelmezse iptal edip bakiyenizi anında geri yüklendiğinizi görebilirsiniz. Tamamen kullanıcı odaklı çalışan sitemiz hızlı bir şekilde işlem yapabilmeniz için tasarlanmıştır. Eğer bir yerlerde bir sorun veya sıkıntı olursa 7/24 destek talebi oluşturabilir ve en geç 30 dakika içerisinde cevap alabilirsiniz. Onun dışında canlı destek kısmımız aktif ise yazabilir ve her konuda destek alabilirsiniz. Ödeme konusunda bir ön yargınız olabilir, internete kredi kartı bilgilerinizi yazmak istemeyebilirsiniz. Bu yüzden güvenli ödeme yöntemi olan 3D SECURE Shoppier’i kullanmaktayız.


Twitter sms onay alma


Twitter sitesinden onay sms’i alabilmek için öncelikle twitter sitesinden bir üyelik açmalısınız. Açtığınız üyeliği telefon doğrulaması yapabilmek için ayarlar kısmına girip telefon ekle kısmına tıklamalısınız. Daha sonra onaytr.com’a gelip twitter sekmesinden 20 farklı ülke seçeğinden birisini satın alarak onaytr.com > numaralarım kısmına gelen numarayı twitter’ın numara ekle kısmına girmelisiniz. Ardından twitter bir sms onay kodu gönderecek ve onaytr.com numaralarım panelinden o koda ulaşabileceksiniz. Böylesine kolay ve basit bir işlemdir. Bu işlemleri yaptıktan sonra artık sizde twitter sitesinde onaylı bir kullanıcı olabilirsiniz. 

1 amerika Twitter 0.22₺
2 amerika Linkedin 0.22₺
3 rusya Discord 0.29₺
4 rusya Mail.Ru 0.29₺
5 rusya Tinder 0.29₺
6 amerika Discord 0.29₺
7 kazakistan Discord 0.29₺
8 kazakistan Mail.Ru 0.29₺
9 ukrayna Mail.Ru 0.29₺
10 rusya Linkedin 0.29₺
11 kazakistan Linkedin 0.29₺
12 ukrayna Linkedin 0.29₺
13 amerika Alibaba 0.29₺
14 kanada Alibaba 0.29₺

Kayıt olduğunuz web sitesi veya uygulamalar sizlerden telefon doğrulama isteyebilir. Burada kendi numaranızı vermek yerine tanesi 0.20 kuruş'tan başlayan fiyatlarla tek kullanımlık sms onay numaraları alabilirsiniz. Google, Whatsapp, İnstagram, Facebook, Tiktok, Steam, Netflix, Twitter vb. bir çok uygulama mobil doğrulama istemektedir. Kendi numaranızı vermek yerine fake numara ile doğrulama yapmak sitemiz üzerinden sadece 2 dakikanızı alır. 7/24 çalışan sistemimiz sayesinde güvenle numaranızı alabilirsiniz.

Numara almak için öncelikle Onaytr.com'a kayıt olmanız gerekli. Ardından kolayca bakiye yükleyebilir ve fake telefon numarası alabilirsiniz.
Numara nasıl alınır ve kullanılır ?

10 dakika içinde SMS gelmez ise iptal edip bakiyenizi iade alabilirsiniz. Ardından yeni bir numara alabilirsiniz.
Örnek SMS İptali:

Güvenli ödeme sistemi olan Shopier Ödeme Sistemini kullanmaktayız. Kart bilgileriniz 256bit SSL Güvenlik Sertifikası ile tamamen güvende !
Ayrıca ödeme işlemi tamamen otomatiktir. Ödeme bildirimi yapmanıza gerek yoktur. Bakiyeniz anında hesabınıza tanımlanır !
onaytr
Google
Facebook
Twitter
WhatsApp
Instagram
Discord
Telegram
Tinder
Papara
Papara - 2
Papara - 3
Microsoft
Netflix
Yahoo
Mail.Ru
Steam
Snapchat
Linkedin
Yandex
PayPal
Airbnb
WeChat
Uber
Letgo
Youtube
Ebay
Viber
Alibaba
HQ Trivia
Badoo
Bigo Live
Vk.com
Blizzard
Nike.com
Line
Bumble
Huawei
Tiktok
Amazon
Shopee
Yemeksepeti
Trendyol
Gittigidiyor
Hepsiburada