Telegram Sms Onay Nasıl Yapılır ?


Telegram Sms Onay Nasıl Yapılır ?

Telegram uygulamasında çok sayıda hesap açarak Telegram numarası almak çok kolay olmaktadır. Sistemlerimizden açacağınız üyelikle kolay şekilde hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Telegram gibi internet üzerinden iletişim ve sohbet uygulamaları her telefon numarasına bir hesap açma zorunluluğu getirmiştir. Bu durumlarda fake telefon numaralarına ihtiyacımız olmaktadır. Ucuz fiyatlarla sitemizden alacağınız numaralarla telegram uygulamasında kayıtla gelen sms onay kodlarını girerek hesap açmanız da mümkün olacaktır. 7/24 destek sunan sistemlerimiz hizmetinize açılmış olup numara almak da son derece basit olmaktadır. 2 dakika içinde numaralarınıza sms gelmezse işlemleri iptal edebilir, yeni numaralar da alabilirsiniz. Çok sayıda ülkede hizmet sunan Onaytr sms gelmesi ardından telegram uygulamasını kullanmanıza da imkan verir.

 

Telegram Sms Onay Alma İşlemleri

 

Telegram uygulamasında sms almak isteyenler sitemizden yararlanabilir. Sitemizde çalışmayan numaralar iptal edilerek yenilerinin alınmasına imkan tanınmaktadır. Tamamen güvenilir ödeme sistemlerini kullanan sitemiz tam otomatik durumda olduğundan bakiye yüklediğiniz an parayı hesabınıza yansıtır. Bakiyelerinizle istediğiniz ülke kodlarını uygun fiyatlardan satın alma şansı da yakalamış olursunuz. Aldığınız numaralar çalışmazsa iptal ederek bakiyelerinizi geri alabilirsiniz. Telegram uygulaması binlerce grup arasından ihtiyacınız olan grubu da sizlere getirmektedir. Telegram mobil sms müzik, film grupları, ders gruplarını bile sizlere sunabilir. Kendi telefon numaranızı vermek istemediğinizde sitemizden alacağınız numaralarla kolaylıkla hesap oluşturmanız da mümkün olacaktır.

 

Sanal Numaralar Nasıl Kullanılır?

 

Kullanımı oldukça basit olan sanal numara hizmeti sosyal medya uygulamaları, alışveriş siteleri gibi pek çok uygulamaya rahatlıkla girmenizi sağlamaktadır. Çeşitli ülkelerden istediğiniz sosyal medya uygulamaları için sms onay hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Çok uygun rakamlara Instagram, Facebook, Telegram, Snapchat gibi platformlarda telefon onay yapılması için kullanabilirsiniz. Numara satın almak için sistemimiz üzerinden kayıt olmanız ardından hesaplarınıza giriş yaptıktan sonra bakiye alanından ödeme sistemi güvencesiyle her karttan bakiye yüklemeleri yapabilirsiniz.  Bakiyelerinizi yükledikten sonra çok sayıda ülke, çeşitli servisler arasından istediğini platforma giriş yaparak sms onayı almanız ardından uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz. İnternette gizliliğinizi koruyarak kendi numaralarınızla onay almak istemediğiniz zaman sanal numaralarla sms onay işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.


28/12/2021 13:58:18
amerika Sms Onay
Amerika (+1)
ingiltere sms onay
İngiltere (+44)
fransa sms onay
Fransa (+33)
rusya sms onay
Rusya (+7)
almanya Sms Onay
Almanya (+49)
hollanda sms onay
Hollanda (+31)
ispanya sms onay
İspanya (+34)
cekya sms onay
Çekya (+420)
yunanistan sms onay
Yunanistan (+30)
cin sms onay
Çin (+86)
azerbaycan sms onay
Azerbaycan (+994)
pakistan sms onay
Pakistan (+92)
kazakistan sms onay
Kazakistan (+7)
belcika sms onay
Belçika (+32)
hırvatistan sms onay
Hırvatistan (+385)
macaristan sms onay
Macaristan (+36)
polonya sms onay
Polonya (+48)
isvec sms onay
İsveç(+46)
ukrayna sms onay
Ukrayna (+380)
brezilya sms onay
Brezilya (+55)
arjantin sms onay
Arjantin (+54)
kanada sms onay
Kanada (+1)
endonezya sms onay
Endonezya (+62)
hindistan sms onay
Hindistan (+91)
nijerya sms onay
Nijerya (+234)
romanya sms onay
Romanya (+40)
italya sms onay
İtalya (+39)
özbekistan sms onay
Özbekistan (+998)
portekiz sms onay
Portekiz (+351)
moldova sms onay
Moldova (+373)
israil sms onay
İsrail (+972)
avusturya sms onay
Avusturya (+43)
estonya sms onay
Estonya (+372)
bulgaristan sms onay
Bulgaristan (+359)
kırgızistan sms onay
Kırgızistan (+996)
vietnam sms onay
Vietnam (+84)
yeni zelanda sms onay
Yeni Zelanda (+64)
mısır sms onay
Mısır (+20)
kıbrıs sms onay
Kıbrıs (+357)
güney afrika sms onay
Güney Afrika (+27)