Telegram Mobil Onay

Telegram uygulamasında birden fazla hesap açmak telegram numara alma artık çok kolay. Sitemizden açacağınız bir üyelik ile kolay bir şekilde bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Telegram gibi internet üzerinden sohbet ve iletişim uygulamaları artık her telefon numarasına bir hesap açma zorunluluğu getirdiğinden böyle durumlarda fake numaralara ihtiyaç duyabiliriz. Çok ucuz fiyatlar ile sitemizden alacağınız bir numara ile telegram uygulamasında kayıt olarak gelen sms onay kodunu girerek hesap açabileceksiniz. Sitemiz tamamen kalite üzerine kurulduğundan eğer herhangi bir sorunla karşılaşırsanız 7/24 destek hizmetimiz sizlerle olacaktır. Numara almak oldukça basittir ve sms gelmesi 2 dakikayı geçmez. Eğer 2 dakika içerisinde sms gelmez ise işlemi iptal edebilir ve yeni bir numara alabilirsiniz. 15+ fazla ülke alan kodları ile alacağınız numaralar tek kullanımlık olup ikinci defa kullanılamaz. Ancak tamamen çalışan bir sistem olduğundan sms geldikten sonra hemen hesabınız açılır ve telegram'ı kullanmaya başlayabilirsiniz.


Telegram Sms Onay Al

Telegram uygulaması için sms almak için site site dolaşmanıza gerek yoktur. Sitemizde çalışmayan numaraları iptal edip yenisini alabileceğiniz için herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Peki güven konusunu nasıl yapacağız diye kafanıza takılmasın, şöyle ki sitemiz tamamen güvenli ödeme sistemini kullanmaktadır ve tam otomatik olduğundan bakiye yüklediğiniz anda paranız hesabınıza yansır. Eğer aldığınız numara çalışmaz ise hemen iptal edip bakiyenizin geri geldiğini göreceksiniz. Telegram uygulaması yeni nesil grupları da beraberinde getiriyor. Telegam mobil sms Binlerce grup içerisinden sizin ihtiyacınız olan gruba girerek telegram uygulamasından faydalanabilirsiniz. Film grupları, müzik grupları hatta ders grupları bile mevcut. Ancak kullanmak için bir telefon onayına ihtiyacınız vardır. Kendi telefonunuzu vermek istemeyebilirsiniz bu adımda sitemizden alacağınız bir numara ile hesap oluşturabilir ve tam gizli olarak telegram uygulamasını kullanabilirsiniz.

1 amerika Twitter 0.22₺
2 amerika Linkedin 0.22₺
3 rusya Discord 0.29₺
4 rusya Mail.Ru 0.29₺
5 rusya Tinder 0.29₺
6 amerika Discord 0.29₺
7 kazakistan Discord 0.29₺
8 kazakistan Mail.Ru 0.29₺
9 ukrayna Mail.Ru 0.29₺
10 rusya Linkedin 0.29₺
11 kazakistan Linkedin 0.29₺
12 ukrayna Linkedin 0.29₺
13 amerika Alibaba 0.29₺
14 kanada Alibaba 0.29₺

Kayıt olduğunuz web sitesi veya uygulamalar sizlerden telefon doğrulama isteyebilir. Burada kendi numaranızı vermek yerine tanesi 0.20 kuruş'tan başlayan fiyatlarla tek kullanımlık sms onay numaraları alabilirsiniz. Google, Whatsapp, İnstagram, Facebook, Tiktok, Steam, Netflix, Twitter vb. bir çok uygulama mobil doğrulama istemektedir. Kendi numaranızı vermek yerine fake numara ile doğrulama yapmak sitemiz üzerinden sadece 2 dakikanızı alır. 7/24 çalışan sistemimiz sayesinde güvenle numaranızı alabilirsiniz.

Numara almak için öncelikle Onaytr.com'a kayıt olmanız gerekli. Ardından kolayca bakiye yükleyebilir ve fake telefon numarası alabilirsiniz.
Numara nasıl alınır ve kullanılır ?

10 dakika içinde SMS gelmez ise iptal edip bakiyenizi iade alabilirsiniz. Ardından yeni bir numara alabilirsiniz.
Örnek SMS İptali:

Güvenli ödeme sistemi olan Shopier Ödeme Sistemini kullanmaktayız. Kart bilgileriniz 256bit SSL Güvenlik Sertifikası ile tamamen güvende !
Ayrıca ödeme işlemi tamamen otomatiktir. Ödeme bildirimi yapmanıza gerek yoktur. Bakiyeniz anında hesabınıza tanımlanır !
onaytr
Google
Facebook
Twitter
WhatsApp
Instagram
Discord
Telegram
Tinder
Papara
Papara - 2
Papara - 3
Microsoft
Netflix
Yahoo
Mail.Ru
Steam
Snapchat
Linkedin
Yandex
PayPal
Airbnb
WeChat
Uber
Letgo
Youtube
Ebay
Viber
Alibaba
HQ Trivia
Badoo
Bigo Live
Vk.com
Blizzard
Nike.com
Line
Bumble
Huawei
Tiktok
Amazon
Shopee
Yemeksepeti
Trendyol
Gittigidiyor
Hepsiburada