Sms Onay Sistemi Neden Kullanılır ?


Sms Onay Sistemi Neden Kullanılır ?

Teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte internet dünyasında da pek çok gelişme yaşanmaktadır. İnternet dünyasında teknoloji geliştikçe pek çok işlemi de internet üzerinden tamamlamak mümkün hale gelmiştir. İnternetle tüm işlemler çözümlenirken alışverişten fatura ödemesine kadar pek çok işlem basite indirgenmiş haldedir. İnternet uygulamaları kullanılırken farklı işlemlerle uygulamalarda, adreslerde çeşitli web sitelerinde üyelikleri tamamlayabilirsiniz. Çoğu alanda üyelik olması, doğrulama e-mailleri gelmesi, mobil onay isteme durumlarında üyelik doğrulama işlemleri karşımıza çıkar. İnternet sitelerinde ki üyelikler, telefon uygulamaları gibi pek çok şey artık sms onayı işlemiyle gerçekleşmektedir. Gerçek telefon numaralarınızı vermeden onay ve doğrulama sistemlerini kullanabilirsiniz.

 

Sms Onay Sisteminin Avantajları Nelerdir ?

 

Sms onayı alınırken kendi telefonlarınız yerine fake numaraları kullanarak isteklerinizi rahat şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İnternet platformlarında keyifli zaman geçirirken telefon numaralarınızı da gizli şekilde sanal numara olarak kullanabilirsiniz. Sms onay sistemlerinin avantajlarından biriyse tek kullanımlık kiralama hizmetleri sağlamasıdır. Çeşitli üyeliklerde direkt üyeliğinize özel farklı telefon numaraları kullanabilirsiniz. Telefon numaralarınızın yayılmasına, direkt kullanmanıza gerek kalmayacaktır. Rahat şekilde sosyal medya uygulamalarını kullanabileceğiniz sistemler sizlerle sunulacak en iyi sistemlerle birlikte kiralama modellerinden yararlanabilirsiniz. Hangi sosyal medya hesabını açacağınıza, yeni üyelik durumu oluşturmanıza bağlı olarak telefon numarası edinebilirsiniz.

 

Sanal Numaralarla Sms Onayı Nasıl Alınır ?

 

Sanal numara satışı yapan sitemiz aracılığıyla sosyal medya sitelerine üye olmak oldukça kısa sürmektedir. Sms onay hizmetleri için sitemizde farklı fiyat aralıkları sunulduğunu da belirtmemiz gerekmektedir. Sms onay hizmeti içeriğine göre paketler de değişiklik göstermektedir. Sosyal medya uygulamalarında seçilecek ülkelerden birinden sanal numara temin etmek kolay olmaktadır. Sitemizden sanal numara temin edilmesi ardından istediğiniz ülke, servisler için sanal numara uygulamaları için mobil onayları alabilirsiniz. Numaraların kullanım için açılması ardından sms onayı istenen platform veya uygulamaya sanal numara girilerek sms kodu talep edilmektedir. Sms kodları sanal numaralar üzerinden kullanıcılara kullanım rahatlığı sunması için kısa sürede profesyonel hizmetlerle ulaşır. Bu şekilde gelen sms kodlarını kayıt olunmak istenen platforma girerek aktivasyon işlemlerini tamamlayabilirsiniz.


27/02/2022 04:19:51
amerika Sms Onay
Amerika (+1)
ingiltere sms onay
İngiltere (+44)
fransa sms onay
Fransa (+33)
rusya sms onay
Rusya (+7)
almanya Sms Onay
Almanya (+49)
hollanda sms onay
Hollanda (+31)
ispanya sms onay
İspanya (+34)
cekya sms onay
Çekya (+420)
yunanistan sms onay
Yunanistan (+30)
cin sms onay
Çin (+86)
azerbaycan sms onay
Azerbaycan (+994)
pakistan sms onay
Pakistan (+92)
kazakistan sms onay
Kazakistan (+7)
belcika sms onay
Belçika (+32)
hırvatistan sms onay
Hırvatistan (+385)
macaristan sms onay
Macaristan (+36)
polonya sms onay
Polonya (+48)
isvec sms onay
İsveç(+46)
ukrayna sms onay
Ukrayna (+380)
brezilya sms onay
Brezilya (+55)
arjantin sms onay
Arjantin (+54)
kanada sms onay
Kanada (+1)
endonezya sms onay
Endonezya (+62)
hindistan sms onay
Hindistan (+91)
nijerya sms onay
Nijerya (+234)
romanya sms onay
Romanya (+40)
italya sms onay
İtalya (+39)
özbekistan sms onay
Özbekistan (+998)
portekiz sms onay
Portekiz (+351)
moldova sms onay
Moldova (+373)
israil sms onay
İsrail (+972)
avusturya sms onay
Avusturya (+43)
estonya sms onay
Estonya (+372)
bulgaristan sms onay
Bulgaristan (+359)
kırgızistan sms onay
Kırgızistan (+996)
vietnam sms onay
Vietnam (+84)
yeni zelanda sms onay
Yeni Zelanda (+64)
mısır sms onay
Mısır (+20)
kıbrıs sms onay
Kıbrıs (+357)
güney afrika sms onay
Güney Afrika (+27)