Türkiye SMS Onay Sitesi


Türkiye SMS Onay Sitesi

Mobil onay olarak da ifade edilebilen SMS onay hizmeti, güvenliğe önem veren onlarca farklı platform tarafından kullanılan bir güvenlik tedbiridir. Bazı siteler ve uygulamalar, SMS onaya ek olarak E-Posta onay veya Google Authenticator gibi kanalları da kullanmaktadır. Fakat en çok kullanılan kişisel güvenlik sistemi, SMS onaylama işlemidir.


SMS onay işlemi ile kullanıcı, sahip olduğu numaranın kendisine ait olduğunu ispatlamaktadır. Örneğin Whatsapp mesajlaşma uygulamasına kayıt olunduğunda, ilk olarak uygulamanın kullanılacağı telefon numarası istenmektedir. Bu numara uygulamaya girildikten sonra doğrulama kodu iletilmektedir. Kullanıcı da telefona gelen doğrulama kodunu uygulamaya belirterek, bir nevi bu numarayı kendisinin kullandığını ispat etmektedir.


Türkiye SMS Onay İşlemi

Ülkemizin uluslararası telefon kodu olan +90 ile başlayan tüm numaralar Türkiye telefon numaraları olarak geçmektedir. Cep telefonu operatörü firmalarından satın alınan her bir numara da aynı şekilde +90 ile başlamaktadır. Mesajlaşma uygulamaları, alışveriş uygulamaları, eğlence ve video platformları, para transferi ve online ödeme uygulamaları, üyelik ve kayıt gibi işlemlerde kişileri Türkiye SMS onay işlemine tabi tutmaktadır.


türkiye sms onay


Mevcut Türkiye alan koduyla başlayan numaranız varsa SMS onayı yapıldığında, bu numaranın aktif olduğu telefona bir kod gelecek ve kodu kayıt/üye olunan sisteme giriş yapıldığında doğrulama başarılı olacaktır.

Fakat üye/kayıt olmak istediğiniz platforma daha önceden kendi numaranızla kayıt olduysanız ve yeni bir numaraya ihtiyaç duyuyorsanız; işte o zaman yeni bir numara almanız gerekecektir. Telefon operatörlerinden yeni bir numara almanın maliyetini az çok tahmin edebiliyorsunuzdur. Güncel sim kart fiyatları 100 TL'den başlamakta 200-250 TL'ye kadar çıkabilmektedir.


Operatörlere en iyi alternatif, şüphesiz sanal numara siteleridir. +90 SMS onay işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanacağınız sanal numaraları tedarik edebileceğiniz bu siteler, istediğiniz herhangi bir platforma birden çok kez kayıt olmanızı sağlar. Örneğin 5 tane sanal numara satın alırsanız 5 farklı Whatsapp hesabına sahip olabilirsiniz. Aynı şekilde 5 farklı Youtube veya 5 farklı Instagram hesabı yönetebilmenize imkan sağlar.


En İyi SMS Onay Sitesi

Güvenliğe önem veren kullanıcılar için en ideal sanal numara servisi OnayTR.com'dur. Bu site üzerinden çok uygun fiyatlarla (bir çay parasına) sanal numara satın alabilirsiniz. +90 ile başlayan Türkiye numaralarına veya diğer ülkelerin numaralarına bu siteden erişebilirsiniz. 


22/08/2021 18:19:26
amerika Sms Onay
Amerika (+1)
ingiltere sms onay
İngiltere (+44)
fransa sms onay
Fransa (+33)
rusya sms onay
Rusya (+7)
almanya Sms Onay
Almanya (+49)
hollanda sms onay
Hollanda (+31)
ispanya sms onay
İspanya (+34)
cekya sms onay
Çekya (+420)
yunanistan sms onay
Yunanistan (+30)
cin sms onay
Çin (+86)
azerbaycan sms onay
Azerbaycan (+994)
pakistan sms onay
Pakistan (+92)
kazakistan sms onay
Kazakistan (+7)
belcika sms onay
Belçika (+32)
hırvatistan sms onay
Hırvatistan (+385)
macaristan sms onay
Macaristan (+36)
polonya sms onay
Polonya (+48)
isvec sms onay
İsveç(+46)
ukrayna sms onay
Ukrayna (+380)
brezilya sms onay
Brezilya (+55)
arjantin sms onay
Arjantin (+54)
kanada sms onay
Kanada (+1)
endonezya sms onay
Endonezya (+62)
hindistan sms onay
Hindistan (+91)
nijerya sms onay
Nijerya (+234)
romanya sms onay
Romanya (+40)
italya sms onay
İtalya (+39)
özbekistan sms onay
Özbekistan (+998)
portekiz sms onay
Portekiz (+351)
moldova sms onay
Moldova (+373)
israil sms onay
İsrail (+972)
avusturya sms onay
Avusturya (+43)
estonya sms onay
Estonya (+372)
bulgaristan sms onay
Bulgaristan (+359)
kırgızistan sms onay
Kırgızistan (+996)
vietnam sms onay
Vietnam (+84)
yeni zelanda sms onay
Yeni Zelanda (+64)
mısır sms onay
Mısır (+20)
kıbrıs sms onay
Kıbrıs (+357)
güney afrika sms onay
Güney Afrika (+27)