Sms Onay Hangi Servislerde Kullanılır ?


Sms Onay Hangi Servislerde Kullanılır ?

Kişisel verilerin kullanılmasıyla işlem gören platformlarda istenen sms onay işlemleri son yıllarda oldukça popüler durumdadır. Sms onayı insanların kişisel verilerini güven altına almakta, hesapları koruyabilmesi için sistemi oluşturmayı sağlamaktadır. Sms onay siteleri sosyal medya uygulamalarına kaydolurken kullanıcıların kişisel hesapları yerine sanal numaraları tercih etmesini sağlamaktadır. Sms onay sistemlerinin kullanımı genel anlamda tercihlere göre değişmektedir. Hesapların başka şahısların önüne geçmek için de tercihen bu güvenlik önlemleri alınabilir. Sms onay sistemleri sosyal ağ uygulamalarında, film ve dizi izleme uygulamaları, müzik dinleme platformları için geliştirilmiş uygulamalar, iletişim için özel uygulamalar için tercih edilmektedir. Bu sistemlerin hepsinde kişisel hesap tercih edilmekte olup özel bilgiler yer almaktadır. Özel verilerin gizliliğini sağlamak amacıyla, korumak için hesap güvenliği sağlanması amacıyla kurulmuştur.

 

Sms Onay Sisteminin Kolaylıkları Nelerdir ?

 

Mobil onay güvenlik tehditleri olan alanların hepsinde güvenliği sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. sms onay olmadan güvenli biçimde insanların da internette gezinmesi mümkün olmamaktadır. Bu anlamda güvenilirliği yüksek sistemler sayesinde sms onay sistemlerinde kolaylıklar da elde edilmektedir. Normal şartlarda ikinci hesabın onay alması için telefon numarasına ihtiyaç duyulur. Bu esnada sistemler tek numara üzerine kayıtlı olarak göründüğü için kişiler ek hesap açarken yeni numara almak zorunda kalabilir. Sanal numaralar yardımıyla alınan kodlarla beraber bu sorun da tamamıyla ortadan kalkacaktır.

 

Sms Onay Sisteminde Ücretlendirme Nasıldır ?

 

Sms onay sistemlerinde ücretlendirme politikamız ülke, servis durumuna göre değişiklik göstermektedir. Genel anlamda sms onay sistemleri ücretli hizmetlerle sunulmaktadır. Ülkelere ve tercih edilen platformlara göre uygulamalar farklılık göstermektedir. Ücretlendirmeler de yüklenen bakiyelerden düşerek alınmaktadır. Mobil onay kodlarının gelmemesi durumunda bakiyeler hesaplara yeniden iletilmektedir. Üyelik oluşturulması ardından bakiye yüklenmesi işlemleri gerçekleşmektedir. Sanal numaralar oluşturulmuş üyelik ana sayfasında belirmektedir. Numaralarsa hazır hale geldikten sonra kullanılması için sistemlerde yer almakta olup istenilen platforma sanal numara girilmektedir. Tek seferlik mobil onay kodları da bu şekilde kolaylıkla, uygulamalar üzerinden alınabilir. Sms onay hizmeti sunan platformumuzda hizmetleri kısa sürede uygun sonuçlarla alabilirsiniz.


07/04/2022 01:09:23
amerika Sms Onay
Amerika (+1)
ingiltere sms onay
İngiltere (+44)
fransa sms onay
Fransa (+33)
rusya sms onay
Rusya (+7)
almanya Sms Onay
Almanya (+49)
hollanda sms onay
Hollanda (+31)
ispanya sms onay
İspanya (+34)
cekya sms onay
Çekya (+420)
yunanistan sms onay
Yunanistan (+30)
cin sms onay
Çin (+86)
azerbaycan sms onay
Azerbaycan (+994)
pakistan sms onay
Pakistan (+92)
kazakistan sms onay
Kazakistan (+7)
belcika sms onay
Belçika (+32)
hırvatistan sms onay
Hırvatistan (+385)
macaristan sms onay
Macaristan (+36)
polonya sms onay
Polonya (+48)
isvec sms onay
İsveç(+46)
ukrayna sms onay
Ukrayna (+380)
brezilya sms onay
Brezilya (+55)
arjantin sms onay
Arjantin (+54)
kanada sms onay
Kanada (+1)
endonezya sms onay
Endonezya (+62)
hindistan sms onay
Hindistan (+91)
nijerya sms onay
Nijerya (+234)
romanya sms onay
Romanya (+40)
italya sms onay
İtalya (+39)
özbekistan sms onay
Özbekistan (+998)
portekiz sms onay
Portekiz (+351)
moldova sms onay
Moldova (+373)
israil sms onay
İsrail (+972)
avusturya sms onay
Avusturya (+43)
estonya sms onay
Estonya (+372)
bulgaristan sms onay
Bulgaristan (+359)
kırgızistan sms onay
Kırgızistan (+996)
vietnam sms onay
Vietnam (+84)
yeni zelanda sms onay
Yeni Zelanda (+64)
mısır sms onay
Mısır (+20)
kıbrıs sms onay
Kıbrıs (+357)
güney afrika sms onay
Güney Afrika (+27)