Sahte Numara Alma

Sanal Numara Alma


Sanal numara alma veya diğer adıyla fake numara almak için sitemize gelen ziyaretçilerimize söyleyeceğimiz tek şey doğru adreste olduklarıdır. Sanal numaralar artık herkesçe sıklıkla kullanılan pratik ve kullanımı kolay numaralardır. Bir web sitesi veya uygulamaya yeni hesap açmak için kullanabileceğiniz gibi kendiniz için de kullanabilirsiniz. Fake numaraların kullanım alanları oldukça yaygındır. Google gmail, youtube, facebook, instagram, telegram ve benzeri bir çok sosyal platformlarda ikinci bir hesap açabilmek ve güvenle kullanabilmek için, onaylı kullanıcı olabilmek için telefon numarası ile onay istemektedir. Bu platformlarda onaylı kullanıcı olmak önemli ve zorunludur. Onaylı kullanıcı güven vereceği gibi sizin hesabınızın bir robot tarafından açılmadığını, bir insan tarafından gerçek bir hesap olduğunu göstermektedir. Böyle durumlarda kendi numaranızı kullanmış olabilirsiniz veya ikinci defa kullanamayacağınızdan dolayı bir telefon numarasına ihtiyacımız olacaktır. Bu durumda sitemizde bulunan sms onay numaralarından uygun olanı satın alıp kullanacağınız sosyal sitelerde onaylı kullanıcı olabilirsiniz.

 

Nasıl Numara Alırım ?


Mobil Onay numarası alabilmek için öncelikle sitemizde bulunan kayıt ol butonu ile Onaytr.com’a kayıt olmalısınız. Kayıt olduktan hemen sonra servislerimizi inceleyebilir, alacağınız hizmete göre hangi ücreti ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz. Ona göre de onaytr.com hesabınıza bakiye yükleme işlemi yapabilirsiniz. Bakiye yüklemek onaytr.com ‘da oldukça kolay ve basittir. Güvenli ödeme yöntemini ( 3D Secure) Kullandığımızdan güvenle ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca papara ile de yükleme yapabilirsiniz.  Yükleme yaptıktan hemen sonra Onaytr.com hesabınıza bakiye anında yansır. Herhangi bir ödeme bildirimi yapmanız gerekmiyor. Bu sayede hızlı bir şekilde numara alma işleminizi gerçekleştirebileceksiniz. Bakiye yükleme ile ilgili bir sorun veya destek almak isterseniz Üst menüde bulunan Destek kısmından bizlere yazabilirsiniz. Eğer dilerseniz ( aktifse) Canlı Destek’ten de bize ulaşabilirsiniz. Sitemizde aldığınız numaralar sms gönderme garantilidir. Ancak tek kullanımlık olduğundan tek seferlik sms göndermeye yönelik çalışmaktadır. Örneğin facebook mobil onay satın aldınız, facebooktan veya sistemden kaynaklanan bir gecikme yüzünden numaraya sms gelmedi, bu durumda oannytr.com panelinde numaralarım bölümünden satın aldığınız numarayı iptal edebilir ve bakiyenizi anında hesabınıza geri ödenir. Tam otomatik bu sistem sayesinde 10 dakika içerisinde sms gelmez ise herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Bu da Onaytr.com’un ne kadar güvenilir olduğunun bir kanıtı daha. 

1 amerika Twitter 0.22₺
2 amerika Linkedin 0.22₺
3 rusya Discord 0.29₺
4 rusya Mail.Ru 0.29₺
5 rusya Tinder 0.29₺
6 amerika Discord 0.29₺
7 kazakistan Discord 0.29₺
8 kazakistan Mail.Ru 0.29₺
9 ukrayna Mail.Ru 0.29₺
10 rusya Linkedin 0.29₺
11 kazakistan Linkedin 0.29₺
12 ukrayna Linkedin 0.29₺
13 amerika Alibaba 0.29₺
14 kanada Alibaba 0.29₺

Kayıt olduğunuz web sitesi veya uygulamalar sizlerden telefon doğrulama isteyebilir. Burada kendi numaranızı vermek yerine tanesi 0.20 kuruş'tan başlayan fiyatlarla tek kullanımlık sms onay numaraları alabilirsiniz. Google, Whatsapp, İnstagram, Facebook, Tiktok, Steam, Netflix, Twitter vb. bir çok uygulama mobil doğrulama istemektedir. Kendi numaranızı vermek yerine fake numara ile doğrulama yapmak sitemiz üzerinden sadece 2 dakikanızı alır. 7/24 çalışan sistemimiz sayesinde güvenle numaranızı alabilirsiniz.

Numara almak için öncelikle Onaytr.com'a kayıt olmanız gerekli. Ardından kolayca bakiye yükleyebilir ve fake telefon numarası alabilirsiniz.
Numara nasıl alınır ve kullanılır ?

10 dakika içinde SMS gelmez ise iptal edip bakiyenizi iade alabilirsiniz. Ardından yeni bir numara alabilirsiniz.
Örnek SMS İptali:

Güvenli ödeme sistemi olan Shopier Ödeme Sistemini kullanmaktayız. Kart bilgileriniz 256bit SSL Güvenlik Sertifikası ile tamamen güvende !
Ayrıca ödeme işlemi tamamen otomatiktir. Ödeme bildirimi yapmanıza gerek yoktur. Bakiyeniz anında hesabınıza tanımlanır !
onaytr
Google
Facebook
Twitter
WhatsApp
Instagram
Discord
Telegram
Tinder
Papara
Papara - 2
Papara - 3
Microsoft
Netflix
Yahoo
Mail.Ru
Steam
Snapchat
Linkedin
Yandex
PayPal
Airbnb
WeChat
Uber
Letgo
Youtube
Ebay
Viber
Alibaba
HQ Trivia
Badoo
Bigo Live
Vk.com
Blizzard
Nike.com
Line
Bumble
Huawei
Tiktok
Amazon
Shopee
Yemeksepeti
Trendyol
Gittigidiyor
Hepsiburada