Paypal İçin Yabancı Numara Nasıl Alınır ?


Paypal İçin Yabancı Numara Nasıl Alınır ?

Paypal için yabancı numara nasıl alınır sorusu Türk kullanıcıların internet tarayıcılarında sıklıkla arattığı sorulardan biridir. İşletmeler ve bireysel kullanıcılar için ödeme hizmet ve çözümleri sunan PayPal üzerinden şu işlemler gerçekleştirilebilir:


- Şirket veya bireysel olarak alışveriş yapılması


- Ödeme işlemlerinin gerçekleştirilmesi


- Para transferlerinin sağlanması


Paypal Hesabı oluşturmak isteyen bireylerin e-posta adreslerini, kredi kartı veya banka kartı bilgilerini, cep telefon numaralarını sisteme kaydetmeleri yeterlidir.


Paypal için yabancı numara nasıl alınır sorusunu Türk vatandaşların sıklıkla sorma sebebi PayPal’ın Türkiye’de hizmet vermemesidir. Bu sebepten ötürü Türk kullanıcılar sahip oldukları farklı ülkelere ait sanal numaralar ile PayPal üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilirler.Güvenli biçimde Paypal için yabancı numara nasıl alınır sorusunun cevabı OnayTR'yi tercih etmenizdir. OnayTR üzerinden satın alacağınız farklı bir ülkeye ait olan sanal numara ile PayPal hesabınızı oluşturabilirsiniz. PayPal hesap oluşturma aşamalarında ilk olarak şirketin web sitesine VPN kullanarak giriş yapmanız gerekir. VPN kullanmadığınız takdirde sistem Türkiye’de hizmet verilmediğini belirtir ve işleme devam etmenize izin vermez. Kullandığınız VPN’in ip adresini aldığı ülke sahip olduğunuz yabancı sanal numaranın uyuşmasına dikkat edin, sistem sizin VPN ip adresi üzerinden hangi ülkenin vatandaşı olduğunuzu anlamaktadır. Belirtiğiniz sanal numara ve göstermelik adres işlemleri tamamlamak için yeterlidir. Sistem şüpheli bir durum tespit ederse belirtiğiniz sanal numaraya bir doğrulama kodu gönderir. Kayıt oluşturduğunuz PayPal hesabına banka hesabınızı tanımlamanız Paypal kullanmak için yeterlidir. Banka hesabınızın Türkiye’de bulunması sorun oluşturmaz.


Paypal için yabancı numara nasıl alınır sorusuna doğru ve güvenilir cevap alabildiğiniz OnayTR'den yabancı ülkelere ait sanal numaraları kolaylıkla satın alabilirsiniz.


PayPal Fake Numara Doğrulama


Paypal için yabancı numara nasıl alınır sorusunu Türk kullanıcıların sıklıkla sormasının sebebi PayPal’ın Türkiye’de hizmet vermemesidir. Fakat bu durum Türk vatandaşların PayPal’ı kullanmasına engel değildir. PayPal’ın hizmet verdiği bir ülkeden sanal numara satın alarak hesap doğrulama işlemleri kolayca gerçekleştirilebilir.


PayPal fake numara doğrulama işlemlerinin nasıl geçekleştiğini merak edilebilir. Satın alınan sanal numaranın kayıtlı olduğu ülkede PayPal’ın hizmet vermesi, PayPal’ın web sitesine bu ülkeye bağlı VPN ile girilmesi, göstermelik bir adres belirtilmesi yeterlidir. PayPal belirttiğiniz sanal numaraya doğrulama kodu gönderir. Adımlara uyarak Paypal fake numara doğrulama işlemlerini tamamlamış olursunuz. İkinci aşamada banka bilgilerinizi girmeniz yeterlidir.


Paypal için yabancı numara nasıl alınır, yabancı sanal numaralar güvenli şekilde nerede satılmaktadır sorularının cevabı OnayTR'yi tercih etmenizdir. Güvenli, hızlı ve risksiz yabancı numara almak için firmamızı tercih edin.


22/03/2022 02:55:27
amerika Sms Onay
Amerika (+1)
ingiltere sms onay
İngiltere (+44)
fransa sms onay
Fransa (+33)
rusya sms onay
Rusya (+7)
almanya Sms Onay
Almanya (+49)
hollanda sms onay
Hollanda (+31)
ispanya sms onay
İspanya (+34)
cekya sms onay
Çekya (+420)
yunanistan sms onay
Yunanistan (+30)
cin sms onay
Çin (+86)
azerbaycan sms onay
Azerbaycan (+994)
pakistan sms onay
Pakistan (+92)
kazakistan sms onay
Kazakistan (+7)
belcika sms onay
Belçika (+32)
hırvatistan sms onay
Hırvatistan (+385)
macaristan sms onay
Macaristan (+36)
polonya sms onay
Polonya (+48)
isvec sms onay
İsveç(+46)
ukrayna sms onay
Ukrayna (+380)
brezilya sms onay
Brezilya (+55)
arjantin sms onay
Arjantin (+54)
kanada sms onay
Kanada (+1)
endonezya sms onay
Endonezya (+62)
hindistan sms onay
Hindistan (+91)
nijerya sms onay
Nijerya (+234)
romanya sms onay
Romanya (+40)
italya sms onay
İtalya (+39)
özbekistan sms onay
Özbekistan (+998)
portekiz sms onay
Portekiz (+351)
moldova sms onay
Moldova (+373)
israil sms onay
İsrail (+972)
avusturya sms onay
Avusturya (+43)
estonya sms onay
Estonya (+372)
bulgaristan sms onay
Bulgaristan (+359)
kırgızistan sms onay
Kırgızistan (+996)
vietnam sms onay
Vietnam (+84)
yeni zelanda sms onay
Yeni Zelanda (+64)
mısır sms onay
Mısır (+20)
kıbrıs sms onay
Kıbrıs (+357)
güney afrika sms onay
Güney Afrika (+27)