Outlook Sms Onay Nasıl Yapılır ?


Outlook Sms Onay Nasıl Yapılır ?

Son yıllarda teknolojinin hızla gelişmesi beraberinde pek çok hizmeti de getirmiştir. Firmamızda sunulan hizmetler arasında olan sms onayıyla bilgilerinizi girmeden uygulamaları kullanma şansı yakalayabilirsiniz. Gerçek telefon numaranızı paylaşmadan Microsoft uygulamasını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Outlook telefon onay işlemleri fake numara ihtiyacı olduğunda kullanıcılar tarafından kullanılmaktadır. Gizlilikten endişe duyulduğu zamanlarda hesap açarken kendi telefon numaranızı paylaşmadan fake numarayla hizmet verebilirsiniz. Outlook sms onay servisi bu durumlarda sizlere yardımcı olacaktır. Telefon numarasını paylaşmak istemeyen kişiler sistemleri kullanarak sahte telefon numaraları alabilir. Hesap açılırken de bu sahte telefon numaraları kullanılabilir. Tek kullanımlık numaralarla gizlilikten endişe duyulmadan sms onay işlemleri yapılabilir. Mobil onay işlemleri için öncelikle OnayTR'ye kayıtlı olmanız gerekmektedir. Kayıt olma ardından farklı ülke kodlarından Microsoft hesabı için telefon numarası satın alınması mümkündür. Böylelikle sms doğrulama işlemleri kolaylıkla yapılabilir. Çok sayıda hesap açılmasının önüne geçmek için telefon doğrulaması talep edilmektedir. Bazı durumlarda numaranızı paylaşmak istemediğinizde sms onay sitesi sistemimiz yardımcınız olacaktır. Sayfamızda işlemler yaparken ad, soyad, mail adreslerinizi girerek kendi parolanızı oluşturmanız gerekir. Sanal numara tanımlanması ardından hemen kullanıma başlanabilir. Birden çok sanal numara alarak istediğiniz kadar Microsoft hesabı açabilirsiniz.

 

Microsoft Mobil Doğrulama İşlemleri Güvenli Midir?

 

sms onay sistemleri yasal yollarla sunulmakta olup son derece güvenilirdir. Tamamen güvenilir olan bu sistemler mobil doğrulama sistemlerine yaptığınız tüm ödemelerle 256 bit SSL sertifikasıyla bilgisayar korsanlarından korunmanızı sağlar. Sistemlerimiz aldığınız numaralar çalışmazsa bu durumda otomatik şekilde bakiye iadeleri yapmaktadır. Bu sebeplerden dolayı sistemlerimizi güvenle kullanabilirsiniz.

 

Sms Onayı Garantili Midir ?

 

Satın aldığınız numaralara kod gelmezse ödediğiniz ücretler otomatik şekilde tarafınıza iade edilir. Bundan dolayı Microsoft numara onaylatma servisleri de kullanıcılar tarafından güvenle kullanılabilir. Zannedildiği kadar uzun sürmeyen bu sistemlerde numara alınması ardından 1 dakika içinde doğrulama kodu ekranda görünür. Onay işlemleri de kısa sürecektir. Uygulamalarla gerçek telefon numaranızı paylaşmak istemediğinizde sahte numara kullanmak mantıklı olacaktır. Böylelikle gerçek numaranızı paylaşmaya gerek kalmadan sitelere kolaylıkla üye olabilirsiniz.


20/03/2022 16:07:25
amerika Sms Onay
Amerika (+1)
ingiltere sms onay
İngiltere (+44)
fransa sms onay
Fransa (+33)
rusya sms onay
Rusya (+7)
almanya Sms Onay
Almanya (+49)
hollanda sms onay
Hollanda (+31)
ispanya sms onay
İspanya (+34)
cekya sms onay
Çekya (+420)
yunanistan sms onay
Yunanistan (+30)
cin sms onay
Çin (+86)
azerbaycan sms onay
Azerbaycan (+994)
pakistan sms onay
Pakistan (+92)
kazakistan sms onay
Kazakistan (+7)
belcika sms onay
Belçika (+32)
hırvatistan sms onay
Hırvatistan (+385)
macaristan sms onay
Macaristan (+36)
polonya sms onay
Polonya (+48)
isvec sms onay
İsveç(+46)
ukrayna sms onay
Ukrayna (+380)
brezilya sms onay
Brezilya (+55)
arjantin sms onay
Arjantin (+54)
kanada sms onay
Kanada (+1)
endonezya sms onay
Endonezya (+62)
hindistan sms onay
Hindistan (+91)
nijerya sms onay
Nijerya (+234)
romanya sms onay
Romanya (+40)
italya sms onay
İtalya (+39)
özbekistan sms onay
Özbekistan (+998)
portekiz sms onay
Portekiz (+351)
moldova sms onay
Moldova (+373)
israil sms onay
İsrail (+972)
avusturya sms onay
Avusturya (+43)
estonya sms onay
Estonya (+372)
bulgaristan sms onay
Bulgaristan (+359)
kırgızistan sms onay
Kırgızistan (+996)
vietnam sms onay
Vietnam (+84)
yeni zelanda sms onay
Yeni Zelanda (+64)
mısır sms onay
Mısır (+20)
kıbrıs sms onay
Kıbrıs (+357)
güney afrika sms onay
Güney Afrika (+27)