Numara Onay Nasıl Yapılır ?


Numara Onay Nasıl Yapılır ?

Tüm sosyal medya ağlarında başta Yandex, Google gibi ağlarda da numara onay hizmeti alınmaktadır. Bir kez kullanılan telefon numarasından ikinci hesap onaylatılmamaktadır. Bilgileri unutulan sosyal medya uygulamalarında hizmet veren OnayTR'de yeni numara alınmasına gerek kalmamaktadır.  Tek GSM numarasına sahip olduğumuz için yeni açılacak sosyal medyada telefon numara onayı da yapılmamaktadır. Bu noktada OnayTR devreye girmekte olup sizleri bu mağduriyetten kurtarmaktayız. Çok sayıda alanda numara sağlayarak istediğiniz hesapların aktif olmasına yardımcı olabilirsiniz. Numara onayının güvenlik açısından zararı bulunmaktadır. E-posta adreslerinizi doğru girmeniz ardından şifrenizi unuttuğunuz zaman mobil numaralara değil de e-posta adreslerinize doğrulama gelecektir.

 

Numara Onay Hizmetleri Ne İşe Yarar?

 

Numara onay sayesinde firmanıza özel sosyal medya hesapları açabilirsiniz. Yandex, Gmail adresleriyle çeşitli fake bloglar açarak kendi sitenize backlink çalışmaları yapabilir, SEO ihtiyaçlarınıza çözümler bulabilirsiniz. Numara onay işlemleri hayatınızı kolaylaştırmakta, çözümler bulmaktadır. Web sitenizin ana sayfasında yer alan kayıt ol kısmından ad, soyad, mail adresi, belirleyeceğiniz şifrelerle kayıt olabilirsiniz. Bakiyenizin yeterli olması numara satın alabilmeniz için yeterli olacaktır. Bakiye yükleme alanından gereken bilgileri doldurarak banka havalesi, kredi kartı seçeneklerinden hangisini isterseniz tıklayarak ödemeleri gerçekleştirebilirsiniz. İşlemler esnasında telefon numaranızı doğru girmelisiniz. Bir sorun, aksaklık olduğunda OnayTR'ye ulaşarak sorunlarınızı anında iletebilirsiniz. Facebook uygulamasında numara onayı alınacaksa sizden ülke seçmeniz gerekecektir. Ülkelerin ücretleri birbirinden farklı olmaktadır. Tercihlerinizi yaparak numara al demeniz ardından numaranız artık kullanılmak için hazırdır. Bu sayede rahatlıkla mobil onay işlemlerini bir sms sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Türkiye Numara Onay Sitesi

 

En uygun fiyatlarla kaliteli hizmetleri sizlerle buluşturan OnayTR 7/24 olarak sürekli, profesyonel destek ekibiyle problem yaşadığınız zaman anında yardım imkanı da sunmaktadır. En kaliteli hizmetleri uygun fiyata sunan OnayTR çok sayıda ülkede farklı platformlarda hizmet veren sanal numaraları hizmetlerinize sunmaktadır. Hizmetlerimiz hakkında sorularınızı iletmek, olası aksaklıkları bildirmek için de canlı destek alanından bizlere ulaşabilirsiniz. Numara onay işlemlerini sorunsuz şekilde sunan OnayTR hizmetleri alamadığınız, sms gelmediği zaman da iade garantisi sunmaktadır.         


16/11/2021 18:06:59
amerika Sms Onay
Amerika (+1)
ingiltere sms onay
İngiltere (+44)
fransa sms onay
Fransa (+33)
rusya sms onay
Rusya (+7)
almanya Sms Onay
Almanya (+49)
hollanda sms onay
Hollanda (+31)
ispanya sms onay
İspanya (+34)
cekya sms onay
Çekya (+420)
yunanistan sms onay
Yunanistan (+30)
cin sms onay
Çin (+86)
azerbaycan sms onay
Azerbaycan (+994)
pakistan sms onay
Pakistan (+92)
kazakistan sms onay
Kazakistan (+7)
belcika sms onay
Belçika (+32)
hırvatistan sms onay
Hırvatistan (+385)
macaristan sms onay
Macaristan (+36)
polonya sms onay
Polonya (+48)
isvec sms onay
İsveç(+46)
ukrayna sms onay
Ukrayna (+380)
brezilya sms onay
Brezilya (+55)
arjantin sms onay
Arjantin (+54)
kanada sms onay
Kanada (+1)
endonezya sms onay
Endonezya (+62)
hindistan sms onay
Hindistan (+91)
nijerya sms onay
Nijerya (+234)
romanya sms onay
Romanya (+40)
italya sms onay
İtalya (+39)
özbekistan sms onay
Özbekistan (+998)
portekiz sms onay
Portekiz (+351)
moldova sms onay
Moldova (+373)
israil sms onay
İsrail (+972)
avusturya sms onay
Avusturya (+43)
estonya sms onay
Estonya (+372)
bulgaristan sms onay
Bulgaristan (+359)
kırgızistan sms onay
Kırgızistan (+996)
vietnam sms onay
Vietnam (+84)
yeni zelanda sms onay
Yeni Zelanda (+64)
mısır sms onay
Mısır (+20)
kıbrıs sms onay
Kıbrıs (+357)
güney afrika sms onay
Güney Afrika (+27)