ICQ Sms Onay Nasıl Yapılır ?


ICQ Sms Onay Nasıl Yapılır ?

Teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte kendi numaranızı kullanmadan başka bir numarayla sms onay işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. ICQ sms doğrulama işlemleriyle gerçek telefon numaranızı paylaşmadan ICQ uygulamalarını kullanmanız mümkündür. Son yıllarda hızla kullanılan mobil onay sistemleri gerçek kimliğinizi paylaşmadan fake numaralarla sistemleri kullanmanıza imkan tanımaktadır. OnayTR üzerinden sahte telefon numarası alabilir, hesap açarken de sahte telefon numaralarını kullanabilirsiniz. Tek kullanımlık olan bu numaralar gizlilik konusunda endişesi olan kişiler için tasarlanmış durumdadır. Mobil onay işlemleri için öncelikle sitelerimize kayıt olmanız gerekir. OnayTR'ye kayıt olmanız ardından farklı ülkelerden ICQ sahte telefon numaralarını satın alarak sms doğrulama işlemlerini yapmanız mümkündür.

 

ICQ FAKE NUMARA ALMA

 

Popüler internet siteleri arasından pek çok uygulama çok sayıda hesap açılmasının önüne geçmek için telefon doğrulaması talep edilmektedir. Güvenliği sağlamak adına bazen mobil onay sistemlerini kabul ederiz. Bazı durumlarda da haklı olarak numaralarınızı paylaşmak istemeyebilirsiniz. ICQ sms onayı sistemlerimizin amacı bu durumlarda ihtiyaçlarınıza çözüm olmaktır. Mobil onay sistemlerimiz güvenilir olup tüm ödemeleriniz 256 bit SSL sertifikasıyla bilgisayar korsanlarından da korunmaktadır. Sistemimiz aldığınız numaralarla çalışmazsa otomatik bakiye iadeleri yapılmaktadır. Sistemlerimizi bu sebeplerle güvenle kullanabilirsiniz.

 

Mobil Onay Sitesi ile ICQ Hesap Açma

 

Numara alırken sms onay hizmetlerinin fiyatları da son derece önemlidir. Numaraların fiyatları satın alınacak ülkeye göre değişiklik göstermektedir. İnternet sitemizden uygun fiyatlı ICQ sanal numaraları satın alma işlemlerini güvenli şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Numara satın alma işlemleri esnasında internet sitemizden ödeyeceğiniz toplam rakam da yazmaktadır. Birkaç lira ücretle siz de sanal numara satın alabilir, kullanmaya da başlayabilirsiniz. Uygulamayla gerçek telefon numaranızı paylaşmak istemiyorsanız sahte numara kullanmak da mantıklı olacaktır. Böylelikle gerçek numaralarınızı paylaşmanıza gerek kalmadan sitelere kolaylıkla üye olabilirsiniz. Numara onaylama işlemleri zannedildiği kadar uzun sürmez. Numara alınması ardından 1 dakika içinde doğrulama kodları ekranda görünür. Onay işlemleri kısa sürede gerçekleşmektedir. Satın aldığınız numaralara kod gelmediği zaman ödediğiniz rakamlar sorunsuz iade garantisi sunan firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Bundan dolayı ICQ numara onaylama servisleri yüksek güvenlikli sistemlerle kullanılmaktadır.


10/03/2022 05:12:07
amerika Sms Onay
Amerika (+1)
ingiltere sms onay
İngiltere (+44)
fransa sms onay
Fransa (+33)
rusya sms onay
Rusya (+7)
almanya Sms Onay
Almanya (+49)
hollanda sms onay
Hollanda (+31)
ispanya sms onay
İspanya (+34)
cekya sms onay
Çekya (+420)
yunanistan sms onay
Yunanistan (+30)
cin sms onay
Çin (+86)
azerbaycan sms onay
Azerbaycan (+994)
pakistan sms onay
Pakistan (+92)
kazakistan sms onay
Kazakistan (+7)
belcika sms onay
Belçika (+32)
hırvatistan sms onay
Hırvatistan (+385)
macaristan sms onay
Macaristan (+36)
polonya sms onay
Polonya (+48)
isvec sms onay
İsveç(+46)
ukrayna sms onay
Ukrayna (+380)
brezilya sms onay
Brezilya (+55)
arjantin sms onay
Arjantin (+54)
kanada sms onay
Kanada (+1)
endonezya sms onay
Endonezya (+62)
hindistan sms onay
Hindistan (+91)
nijerya sms onay
Nijerya (+234)
romanya sms onay
Romanya (+40)
italya sms onay
İtalya (+39)
özbekistan sms onay
Özbekistan (+998)
portekiz sms onay
Portekiz (+351)
moldova sms onay
Moldova (+373)
israil sms onay
İsrail (+972)
avusturya sms onay
Avusturya (+43)
estonya sms onay
Estonya (+372)
bulgaristan sms onay
Bulgaristan (+359)
kırgızistan sms onay
Kırgızistan (+996)
vietnam sms onay
Vietnam (+84)
yeni zelanda sms onay
Yeni Zelanda (+64)
mısır sms onay
Mısır (+20)
kıbrıs sms onay
Kıbrıs (+357)
güney afrika sms onay
Güney Afrika (+27)