Facebook Sms Onay Nasıl Alınır ?


Facebook Sms Onay Nasıl Alınır ?

Yeni bir telefon numarasıyla onaylı hesap alma işlemleri son derece kolay şekilde gerçekleşmektedir. OnayTR'den alacağınız Facebook sms onay hizmetleriyle site site dolaşmanıza gerek kalmadan uygun fiyatlarla yeni numara alabilecek, hesabınıza gelen sms onay koduyla istediğiniz sitelere kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Profesyonel hizmetler sunan sitemizde kalite ön planda olduğu için 7/24 hizmetler verilmektedir. Otomatik sistemlerimizle ödeme bildirimi yapmanıza gerek kalmaksızın bakiye yükleyebilir, otomatik numaralar alabilirsiniz. Aldığınız numaralar çalışmayıp telefonunuza kısa mesaj gelmezse hizmetleri iptal ederek bakiyelerinizi de geri alma şansı yakalayabilirsiniz. Sms gelme garantisi sunan OnayTR'de numara doğrulama yaparak hesap açabilmenize de imkan tanınmaktadır. Yapılması gereken işlemse telefon numarası almak ve gelecek onay kodlarını Facebook uygulamasına girmektir.  

 

Facebook Numara Onaylama Nasıl Yapılır ?

 

Telefon numara doğrulaması aşamasında sitemizden destek alarak tek kezlik kullanılabilen kodlarla facebook mobil onay işlemleri yapılabilir. Numara doğrulatma servisleriyle Türkiye’nin tüm GSM kodlarını ve telefonlarını barındıran ajansımız güncel numara arşiviyle çeşitli sosyal medya uygulamalarında numara doğrulamanıza da yardımcı olmaktadır. Sms onay hizmetleri doğrulatma araçları olarak kullanılmaktadır. Facebook numara onayları aracılığıyla istediğiniz hesaba yabancı, Türk, istediğiniz konuma göre telefon numarası almanız mümkündür. Tek kullanımlık Facebook onay kodu da kolaylıkla yaratılabilir. Facebook hesabından ayarlar kısmından hesap doğrulama alanından telefon numarası girilmelidir. Telefon onay mesajı geldiğinde işlemler de tamamen bitmiş olacaktır. Böylelikle hesabınız güvende olacaktır. Başka hesaba girildiğinde Facebook numara doğrulama kodu verilir. Ayarlar kısmından girdiğiniz cihazları silerseniz de cihazlar bir daha tanınmayacaktır. Bu şekilde girişlerde yeniden, her seferinde onay istenir.


Facebook Fake Numara Alma

 

facebook sms onayıyla hesaplarınızı koruma altına alabilirsiniz. Başkaları tarafından girilen hesaplar Facebook tarafından silinebilir veya ceza verilebilir. Bu şekilde çeşitli suçlara engel olunabilir. Şifrenizi unuttuğunuz zaman telefonunuza mesaj gelerek şifrelerinizi öğrenmeniz mümkündür. Diğer bir avantajı da hesabınızı unuttuğunuz da kullanıcı adını cep telefonunuzdan girip hesap aktifleştirmenizi başarmanızı sağlamasıdır. Bu işlemleri zaman kaybetmeden hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aynı bu numara üzerinden başka hesaplar alınamaz.


18/03/2022 02:08:17
amerika Sms Onay
Amerika (+1)
ingiltere sms onay
İngiltere (+44)
fransa sms onay
Fransa (+33)
rusya sms onay
Rusya (+7)
almanya Sms Onay
Almanya (+49)
hollanda sms onay
Hollanda (+31)
ispanya sms onay
İspanya (+34)
cekya sms onay
Çekya (+420)
yunanistan sms onay
Yunanistan (+30)
cin sms onay
Çin (+86)
azerbaycan sms onay
Azerbaycan (+994)
pakistan sms onay
Pakistan (+92)
kazakistan sms onay
Kazakistan (+7)
belcika sms onay
Belçika (+32)
hırvatistan sms onay
Hırvatistan (+385)
macaristan sms onay
Macaristan (+36)
polonya sms onay
Polonya (+48)
isvec sms onay
İsveç(+46)
ukrayna sms onay
Ukrayna (+380)
brezilya sms onay
Brezilya (+55)
arjantin sms onay
Arjantin (+54)
kanada sms onay
Kanada (+1)
endonezya sms onay
Endonezya (+62)
hindistan sms onay
Hindistan (+91)
nijerya sms onay
Nijerya (+234)
romanya sms onay
Romanya (+40)
italya sms onay
İtalya (+39)
özbekistan sms onay
Özbekistan (+998)
portekiz sms onay
Portekiz (+351)
moldova sms onay
Moldova (+373)
israil sms onay
İsrail (+972)
avusturya sms onay
Avusturya (+43)
estonya sms onay
Estonya (+372)
bulgaristan sms onay
Bulgaristan (+359)
kırgızistan sms onay
Kırgızistan (+996)
vietnam sms onay
Vietnam (+84)
yeni zelanda sms onay
Yeni Zelanda (+64)
mısır sms onay
Mısır (+20)
kıbrıs sms onay
Kıbrıs (+357)
güney afrika sms onay
Güney Afrika (+27)