Facebook Numara Alma

En çok kullanılan sosyal medya sitelerinden olan facebook'a yeni bir hesap açmak için facebook mobil onay koduna ihtiyaç duyabiliriz. Öyle ki yeni bir telefon numarası ile onaylı hesap olmak çok kolay. Bu durumda sitemizden alacağınız facebook sms onay hizmeti sayesinde sizde site site dolaşmanıza gerek kalmadan 0,20 kuruştan başlayan fiyatlarla yeni bir numara alabilecek ve yeni hesap açtığınızda gelecek olan facebook sms onay koduna ulaşabileceksiniz. Profesyonel hizmet veren sitemizde kalite ön planda olduğundan 7/24 hizmet vermekteyiz. Tam otomatik sistemimiz sayesinde herhangi bir ödeme bildirimi dahi yapmanıza gerek kalmadan bakiye yükleyebilir ve otomatik numara alabilirsiniz. Hatta aldığınız numara çalışmaz, sms gelmez ise anında iptal edip bakiyenizi geri alabilirsiniz. Evet yanlış duymadınız bizde sms gelme garantisi vardır. Facebook üzerinden her zaman numara doğrulama yapmadan hesap açamayabilirsiniz. Bu durumda yapmanız gereken yeni bir telefon numarası ve ona gelecek olan onay kodunu facebook'a girmek. 


facebook mobil doğrulama hizmeti

Facebook sitesinde mobil doğrulama yapmak için öncelikle onaytr.com'a üye olarak bakiye yükleme işlemini yapmanız gerekmektedir. Alt limit 5 tl olduğundan 5 tl altında yükleme yapamazsınız. Yükleme işlemi tamamen güvenilir ödeme yöntemini kullandığımızdan güvenlidir. Yüklemeden sonra herhangi bir ödeme bildirimi yapma ihtiyacı duymadan bakiyeniz ekranınıza gelecektir. Tam otomatik sistemimiz sayesinde herhangi bir bildirim yapmadan kendiniz numara alabilirsiniz. Numarayı aldığınız anda 10 dakika sms gelme süresi vardır ancak facebook mobil doğrulama için 2 dakikayı geçmez. Facebook'ta açtığınız üyeliğe girip telefon ekranına onaytr.com'dan satın aldığınız numarayı giriyoruz. Ardından onaytr.com'a gelip numaralarım kısmına geçiyoruz. Buraya 2 dakika içerisinde gelecek olan onay sms kodunu facebook'a geçip giriyoruz ve işlem tamamlandı. Artık facebook'ta telefon onaylı bir kullanıcısınız. Bundan sonra önünüze telefonla ilgili bir sorun çıkmayacağına emin olabilirsiniz. Bu numaralar tek seferlik ve sms onay için kullanıldığından sms onay kodunuz gelip onayladığınız anda ikinci sefer kullanamazsınız. Bunu aklınızdan çıkarmayarak sitemizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Sitemiz üzerinden 20 farklı ülkeden sms onay yapabilirsiniz. Yani seçeceğiniz ülke koduna göre size numara verecektir. 

1 amerika Twitter 0.22₺
2 amerika Linkedin 0.22₺
3 rusya Discord 0.29₺
4 rusya Mail.Ru 0.29₺
5 rusya Tinder 0.29₺
6 amerika Discord 0.29₺
7 kazakistan Discord 0.29₺
8 kazakistan Mail.Ru 0.29₺
9 ukrayna Mail.Ru 0.29₺
10 rusya Linkedin 0.29₺
11 kazakistan Linkedin 0.29₺
12 ukrayna Linkedin 0.29₺
13 amerika Alibaba 0.29₺
14 kanada Alibaba 0.29₺

Kayıt olduğunuz web sitesi veya uygulamalar sizlerden telefon doğrulama isteyebilir. Burada kendi numaranızı vermek yerine tanesi 0.20 kuruş'tan başlayan fiyatlarla tek kullanımlık sms onay numaraları alabilirsiniz. Google, Whatsapp, İnstagram, Facebook, Tiktok, Steam, Netflix, Twitter vb. bir çok uygulama mobil doğrulama istemektedir. Kendi numaranızı vermek yerine fake numara ile doğrulama yapmak sitemiz üzerinden sadece 2 dakikanızı alır. 7/24 çalışan sistemimiz sayesinde güvenle numaranızı alabilirsiniz.

Numara almak için öncelikle Onaytr.com'a kayıt olmanız gerekli. Ardından kolayca bakiye yükleyebilir ve fake telefon numarası alabilirsiniz.
Numara nasıl alınır ve kullanılır ?

10 dakika içinde SMS gelmez ise iptal edip bakiyenizi iade alabilirsiniz. Ardından yeni bir numara alabilirsiniz.
Örnek SMS İptali:

Güvenli ödeme sistemi olan Shopier Ödeme Sistemini kullanmaktayız. Kart bilgileriniz 256bit SSL Güvenlik Sertifikası ile tamamen güvende !
Ayrıca ödeme işlemi tamamen otomatiktir. Ödeme bildirimi yapmanıza gerek yoktur. Bakiyeniz anında hesabınıza tanımlanır !
onaytr
Google
Facebook
Twitter
WhatsApp
Instagram
Discord
Telegram
Tinder
Papara
Papara - 2
Papara - 3
Microsoft
Netflix
Yahoo
Mail.Ru
Steam
Snapchat
Linkedin
Yandex
PayPal
Airbnb
WeChat
Uber
Letgo
Youtube
Ebay
Viber
Alibaba
HQ Trivia
Badoo
Bigo Live
Vk.com
Blizzard
Nike.com
Line
Bumble
Huawei
Tiktok
Amazon
Shopee
Yemeksepeti
Trendyol
Gittigidiyor
Hepsiburada