Amazon İki Adımlı Doğrulama için SMS Onay


Amazon İki Adımlı Doğrulama için SMS Onay

Dünyanın en çok kullanılan e-ticaret platformu Amazon üzerinden yapılabilecek birçok kullanıcı işleminde SMS ile doğrulama gerekmektedir. Özellikle alıcı ve satıcıların üyelik işlemlerinde bu onay zorunludur. Eğer Amazon SMS gelmiyor diyorsanız, büyük olasılıkla farklı bir hesapta numaranızı kullanmış olabilirsiniz ya da Amazon servislerinin yoğunluğundan dolayı gecikme söz konusu olabilir. Farklı bir üyelikte kullanmakta olduğunuz numara ile işlem yaptıysanız, SMS hizmeti için OnayTR.com'u tercih edebilirsiniz. Sizlere onlarca hatta yüzlerce farklı hesapta kullanabileceğiniz en uygun SMS onay hizmetini sunuyoruz.


Amazon SMS Doğrulama Nasıl Yapılır?

Amazon platformunu kullanırken her oturum açma işleminde SMS olarak iletilen bir kodu girmeniz gerekir. Eğer kullanabileceğiniz bir telefon numarası yoksa, OnayTR.com üzerinden dakikalar içerisinde uygun fiyata sanal telefon numarası alarak doğrulama kodu işlemini halledebilirsiniz. Fakat koda sahip olsanız dahi, çeşitli nedenlerden dolayı (çerezlere izin vermiyorsanız veya farklı tarayıcılar kullanıyorsanız) Amazon'a her giriş yaptığınızda yeniden koda ihtiyaç duyabilirsiniz. Bunun için "Bu cihazda kod sorma" seçeneğini işaretlemelisiniz. Bu sayede yalnızca bir kez kod ihtiyacınız olacak ve kullandığınız cihaz üzerinden Amazon sizden bir kod talep etmeyecektir.


OnayTR ile Amazon Fake Numara Alma

Fake numara satan siteler arasında en güvenilir ve en ekonomik fiyat politikaları ile kullanıcı kitlesini her geçen gün artıran OnayTR.com; kolay kullanımı ve işlevsel özellikleriyle hizmetinizde. Siteye üye olup bakiye yüklemelerinizin ardından, panelinizde görülen servislerden Amazon'u tıkladığınızda fake numara alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Aldığınız numaraya ait kod geldiğinde yönlendirileceğiniz sayfada bu kodu görüntüleyebilir ve Amazon'da kullanabilirsiniz. Servis seçimi yaptıktan sonra ülke seçimi de yapmanız gerekecektir. Bu bölümde ülkelerin fiyatları da görülmektedir. Eğer satın alma işleminden sonra tarafınıza bir kod iletilmemiş olursa, eksilen bakiye tekrardan mevcut bakiyenize yansıtılır. OnayTR. müşterilerine sağlamadığı hiçbir hizmet için ödeme talep etmez.


Amazon SMS Onay Hizmeti

Amazon fake numara servislerimiz veya diğer sorularınız için canlı destek bölümünü kullanabilirsiniz. Bakiye yüklemeleri ve diğer üyelik işlemleri ile ilgili destek almak için web sitemizde bulunan "Sık Sorulan Sorular" bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sizler için hazırladığımız videoları izleyerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

# Ülke Servis Fiyat
1 rusya⁷ (+7) MiChat 0.5₺
2 kamboçya⁶ (+855) Telegram 0.8₺
3 kırgızistan⁷ (+996) Discord 0.8₺
4 yeni zelanda⁶ (+64) Discord 0.8₺
5 kanada⁶ (+1) NTT Game 0.8₺
6 rusya⁶ (+7) Yahoo 0.8₺
7 rusya⁷ (+7) Facebook 0.8₺
8 endonezya⁶ (+62) Facebook 0.8₺
9 kazakistan⁶ (+7) Twitter 1₺
10 rusya⁶ (+7) Discord 1.1₺

+400 Numara


OnayTR.com'da Kullanabileceğiniz Servisler:

Google
Facebook
Twitter
WhatsApp
Instagram
Discord
Telegram
Tinder
Papara
Papara - 2
Papara - 3
Microsoft
Netflix
Yahoo
Mail.Ru
Steam
Snapchat
Linkedin
Yandex
PayPal
Airbnb
WeChat
Uber
NTT Game
Happn
Ebay
Viber
Alibaba
HQ Trivia
Badoo
Bigo Live
Vk.com
Blizzard
Nike.com
Line
Bumble
Huawei
Tiktok
Amazon
Shopee
imo.im
Yalla Live
KakaoTalk
ProtonMail
Naver
Mamba App
Careem
G2A.com
Burger King
McDonalds
Weebly
Webmoney
Ok.ru
Qiwi
Pof.com
Keybase
Crypto.com
FoodPanda
MiChat
TencentQQ
Truecaller
Aol.com
Craiglist
Gamekit.com
Ozon.com
Zalo App
Skout.com
Yaay
Yemeksepeti
Hepsiburada
Gittigidiyor
DİĞER SERVİSLER

Türkiye'nin En Kaliteli Sms Onay Sitesine Hemen Kayıt Olun ! >>> veya