Amazon Fake Numara Nasıl Alınır ?


Amazon Fake Numara Nasıl Alınır ?

Amazon Fake Numara Nasıl Alınır ?

 

Teknolojinin son yıllarda hızla gelişmesiyle birlikte takip edilemeyen numaralar sunulmuştur.  Gelişen teknolojiler sayesinde fiziksel olmayan numaralar üretilmiştir. SIM karı olmaksızın dijital numaralar olarak adlandırılmaktadır. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda kullanıcılara Amazon fake numara kullanıma sunulmuştur. Fake kelimesi dilimize İngilizce’den geçmiş olup sanal anlamıyla kullanılmaktadır. Üstün kaliteli, basit hizmetlerle sitemizden sanal numaralar temin etmeniz mümkündür. Sanal numaranızı bir kezliğine değil sınırsız olarak kullanmak için temin edebilirsiniz. Sanal numara kolaylığıyla yapmak istediğiniz işleri ihtiyaca yönelik, basit şekilde yapabilirsiniz. Bu işlemlerde kendi adınıza kayıtlı numara kullanmak zorunda da kalmazsınız. Güvenlik açısından da üst seviyede hizmet sunulmasından dolayı da herhangi bir riskle karşılaşmazsınız. Uygun fiyatlarla alacağınız sanal numaralar ile şahsi hatlarınızı kullanırken yaşayacağınız sorunlar da artık olmayacaktır. Amazon fake numara satın alma işlemleri güvenli şekilde gerçekleşecektir.

 

Amazon Sanal Numara Alma İşlemleri Nasıldır ?

 

Fake numara satan siteler arasında en ekonomik, güvenilir fiyat politikasıyla kullanıcı kitlesini artıran sitemiz işlevsel özelliği, kullanım kolaylığı özellikleriyle sitelere üye olarak bakiye yüklemeleri ardından panellerde görülen servislerden faydalanılabilir. Fake numara alma işlemleri alınan numaralara kod geldiğinde yönlendirilecek sayfada bu kodlarla görüntülenebilir, Amazon da kullanılabilir. Servis seçimleri ardından ülke seçimleri de yapılabilir. Ülkelerin fiyatları da bu bölümde görülebilir. Satın alma işlemleri ardından tarafınıza kod gelmemiş olursa azalan bakiye yeniden mevcut bakiyelere yansıtılmaktadır. Müşterilere sağlanamayan hizmetler için ödeme talep edilmemektedir.

 

Amazon SMS Doğrulama İşlemleri

 

Amazon sms nasıl doğrulanır sorusuna Amazon uygulamasına girişte sorun yaşamamak için öncelikle sitemizde verilen hizmetlerden uygun rakamlara yararlanabileceğinizi söylemeliyiz. Amazon Mobil Onay platformu kullanılırken her oturum açma işleminde mesajla iletilen kodu girmeniz gerekmektedir. Kullanacağınız bir telefon numarası mevcut değilse sitemizden dakikalar içinde uygun rakamlara sanal telefon numarası alarak doğrulama kodu işlemlerini halledebilirsiniz. Fakat kodlara sahip olsanız dahi çeşitli sebeplerden ötürü Amazon uygulamasına giriş yaptığınızda yeniden koda ihtiyacınız olabilir. Cihazlarda kod sorma seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir. Böylece sadece bir kere koda ihtiyacınız olur, kullandığınız cihazlar üzerinden de Amazon bir daha kod talep etmez.

 

 


05/03/2022 02:57:53
amerika Sms Onay
Amerika (+1)
ingiltere sms onay
İngiltere (+44)
fransa sms onay
Fransa (+33)
rusya sms onay
Rusya (+7)
almanya Sms Onay
Almanya (+49)
hollanda sms onay
Hollanda (+31)
ispanya sms onay
İspanya (+34)
cekya sms onay
Çekya (+420)
yunanistan sms onay
Yunanistan (+30)
cin sms onay
Çin (+86)
azerbaycan sms onay
Azerbaycan (+994)
pakistan sms onay
Pakistan (+92)
kazakistan sms onay
Kazakistan (+7)
belcika sms onay
Belçika (+32)
hırvatistan sms onay
Hırvatistan (+385)
macaristan sms onay
Macaristan (+36)
polonya sms onay
Polonya (+48)
isvec sms onay
İsveç(+46)
ukrayna sms onay
Ukrayna (+380)
brezilya sms onay
Brezilya (+55)
arjantin sms onay
Arjantin (+54)
kanada sms onay
Kanada (+1)
endonezya sms onay
Endonezya (+62)
hindistan sms onay
Hindistan (+91)
nijerya sms onay
Nijerya (+234)
romanya sms onay
Romanya (+40)
italya sms onay
İtalya (+39)
özbekistan sms onay
Özbekistan (+998)
portekiz sms onay
Portekiz (+351)
moldova sms onay
Moldova (+373)
israil sms onay
İsrail (+972)
avusturya sms onay
Avusturya (+43)
estonya sms onay
Estonya (+372)
bulgaristan sms onay
Bulgaristan (+359)
kırgızistan sms onay
Kırgızistan (+996)
vietnam sms onay
Vietnam (+84)
yeni zelanda sms onay
Yeni Zelanda (+64)
mısır sms onay
Mısır (+20)
kıbrıs sms onay
Kıbrıs (+357)
güney afrika sms onay
Güney Afrika (+27)