İngiltere Fiziksel Sim Kart

+44 Gerçek İngiltere Hat - 5G Tak Çalıştır - Size Özel

 • Stokta Var
 • Satıcı: OnayTR.com

  OnayTR'den yepyeni bir hizmet. İngiltere'nin Three Ve Lycamobile operatörüne ait +44 alan kodlu paypal dahil tüm platformlardan başarıyla sms onay alan fiziksel hat satışı başlamıştır. Detaylı bilgi sayfanın alt kısmında.
  99,90 TL %51 İNDİRİM
  49,90 TL

  AYNI GÜN ÜCRETSİZ KARGO

  onaytr kargo


  Dilerseniz aşağıdaki Alışveriş Sitelerinin logolarına tıklayarak direkt Satın Alabilirsiniz:


               Ürün İnceleme Videosu - Kutu Açılımı:
  İngiltere sim kartlar +44 ülke koduna sahiptir ve Three operatörlere aittir.

  Hatlar tamamen yasaldır, turist hatları olarak geçmektedir. İngiltere'de ki marketlerden kolaylıkla satın alınabilmektedir.

  Paypal, Whatsapp, Telegram, Google vb. tüm platformlardan sorunsuz SMS alabilir ve Mobil Onay işlemlerinizi yapabilirsiniz.

  Hatlar kimsenin adına kayıtlı değildir, siparişinize özel olarak aktif edilmektedir. Dolayısıyla sadece size aittir.

  Hat içine bakiye yüklemeden tüm platformlarda istediğiniz mobil onay işlemlerini 6 ay süre ile sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

  Hatlar yasalarda bir değişiklik olmaması durumunda ömür boyu açık kalmakta ve bir yükleme yapılmadığı taktirde 6 ay sonunda arama ve mesajlara kapanmaktadır.

  Siparişiniz sonrasında ilk kullanım desteği tarafımızdan sağlanmaktadır, sonrasında bir problem yaşarsanız operatör firma ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

  Sim kartlar siparişiniz ile birlikte aktif edilip tarafınıza gönderildiğinden dolayı yeniden satılabilirliğe uygun olmayacağı için herhangi bir iadesi, iptali ve değişimi mümkün değildir.

  Bu siparişi vererek Bu sayfadaki satış ve kullanım koşullarını kabul etmiş olursunuz.